2733
2739
عنوان

حال من اینجوری خوب میشه😍+عکس

538 بازدید | 19 پست

هیچوقت از هیچکس اینجوری که امروز از این بچه درخت استقبال کردم، استقبال نکرده بودم😍

اینو از طرف بابام میزارم به حساب هدیه تولدم که چند وقت دیگست😅

خیلی ذوق کردم😍 لیموترشه😋😋 

شمام از این کارا بکنین، اگه باغچه هم ندارین هر جای دیگه ای که بشه یدونه از این بچه درختا بکارین و از حال خوبش لذت ببرین😍 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نع باریکلاااا نههههه باریکلاااااا 

اسکارلت باغبون خودمی 😆

ثمرشو ببینی ب حق 5 تن :/ 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738
وااااای واسه منم هیچ لذتی بالاتر از کارای باغبونی نیست، گلکاری درخت کاری و....    

انرژیشون خیلی خوبه این درختا😍😍 همینجوری افتاده بودم یه گوشه بابام درو وا کرد اینو گذاشت تو حیاط اینقدر ذوق کردم😍😍 از یه ماه پیش بهش میگفتم نهال لیمو میخوام😅

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
انرژیشون خیلی خوبه این درختا😍😍 همینجوری افتاده بودم یه گوشه بابام درو وا کرد اینو گذاشت تو حیاط ای ...

چ عالی😍😍

تولدتم مبارک دوست خوبم 😃با آرزوی بهتریناااا🎈🎂🎁🎊🎈🎂🎂🎂

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
انرژیشون خیلی خوبه این درختا😍😍 همینجوری افتاده بودم یه گوشه بابام درو وا کرد اینو گذاشت تو حیاط ای ...

آره واقعا   

من امروز قلمه ی گل نسترن بابام برام اورد زدیم باهم  

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
2706