2733
2739
عنوان

بستنی باعث وزن گرفتن بچه می شه؟

6623 بازدید | 23 پست

می شه به بچه ۱ ساله بستنی داد؟و ایا باعث وزن گیری بچه می شه؟ پیشنهاداتون رو لطفا بگین. 

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرم ۴ سالشه وقتی بستنی می خوره دخترم هم دوست داده بخوره .یه کمی بهش میدم. ایا براش خوب هست یا نه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
اره خوبه بده  كم كم بده سينوزيتشو اذيت نكنه

میریزم نو نعلبکی اب می شه با قاشق میدم بخوره

2738

پسر من دوسالو  نمیشه  روزی ۴ ۵ تا بستنی میخوره درسته ضرر داره به بچه ولی خیلی دوس داره نمیدونم چیکار کنم تاثیری رو وزنش نذاشته البته ولی بیش از حد پیش فعال میکنه بچرو  من از یک سالگی میدادمش

پسر من دوسالو  نمیشه  روزی ۴ ۵ تا بستنی میخوره درسته ضرر داره به بچه ولی خیلی دوس داره نمی ...

روزی ۴_۵ تا؟🤔🤔🤔 دیابت نگیره

من هفته ای دوبار میدم بچم

پسر من دوسالو  نمیشه  روزی ۴ ۵ تا بستنی میخوره درسته ضرر داره به بچه ولی خیلی دوس داره نمی ...

دختر منم دقیقا تو سن دو ساله همینجوری میخورد,بعد یه مدت اسهال شدید گرفت,دکتر گفت انزیمای معده اش بهم ریخته,یه مدت بستنی و شیر نباید میخورد

سعی کن کمتر بهش بده

هیچ رویایی به پای بیداریم با ❤تو❤ نمیرسد.... 
2706