2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم قراره ایوای انجام بدم شیرازپیش دکترمژگان صیادی میگن کارش خوبه یکی ازهمشریام بعدازده سال پیشش ایو ...

اره منم شنبدم دکتر صیادی رو. دکنر مددی هم زیر دست دکتر رستمی بوده میگن خوبه. حالا این بارم انجام میدم ب امید خدا ببینم چی میشه. دکتر صیادی تو کدوم کلینیک ای یو ای انجام میدن؟

اره منم شنبدم دکتر صیادی رو. دکنر مددی هم زیر دست دکتر رستمی بوده میگن خوبه. حالا این بارم انجام مید ...

انشاا...ک مثبت میشه بحق امام حسین...الان مطبش خیابان صورتگرمرکزتابش هستش دیگه نمیدونم ایوای کجا انجام میده خودم ازخوزستان میرم پیشش فعلا بهم دارودادببخشیدمیشه بگین شما چه داروهایی استفاده کردین

ینی همون بار اول باردار شد دوستتون؟مشکلش چی بود

بمن فقط لتروزل دادواوبوست وفرتیل ایدبرا خودم وشوهرم یازده پریودی هم بایدسونوبدم..خودم تنبلی تخمدان دارم شوهرم هم یکم ضعیفه

انشاا...ک مثبت میشه بحق امام حسین...الان مطبش خیابان صورتگرمرکزتابش هستش دیگه نمیدونم ایوای کجا انجا ...

من روز ۳ تا ۷ روزی دو تا لتروزول و دو تا استرادیول میخوردم روز ۹ یک سینال اف زدم  روز ۱۲ و ۱۳ ۴ تا اچ ام جی رکز ۱۴ دو تا اچ سی جی روز ۱۶ هم قراره ای یو ای کنم

من روز ۳ تا ۷ روزی دو تا لتروزول و دو تا استرادیول میخوردم روز ۹ یک سینال اف زدم  روز ۱۲ و ۱۳ ۴ ...

برامن زیادداروننوشت شماچندبارسونوگرافی انجام دادیدمن روزدوم پریودی سونوداخلی دادم گفت به مدت پنج روزروزی سه تا لتروزل بخور دوباره بایدسونوبدم روزیازده پریودی

برامن زیادداروننوشت شماچندبارسونوگرافی انجام دادیدمن روزدوم پریودی سونوداخلی دادم گفت به مدت پنج روز ...

من دو بار روز ۱۲ و روز ۱۴. دیشب سونو دادم دوتا امپولمم دیشب زدم فردا هم میرم واس ای یو ای