2733
2739
عنوان

حالا من چيكار كنم؟؟؟ هنوز هيچي نشده نشون دادم كه چقدر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 45 پست

منم خیلی حرص میخوردم ..بخاطره بارداریته..بچه م الان سالمه خداروشکر ولی خیلی شیطون فداش بشم 🤗

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
😔😔😔 من به جهنم گريه كنه هم هيب نداره. كاش دليل گريه ش رواني نباشه فقط. يا وقتي بزرگ شد پرخاشگر نش ...

نگران نباش ...چیزی نمیشه ...اما خیلی جدی رویه ات رو تغییر بده...بچه اول از همه چیز به آرامش و عشق احتیاج داره ...اونم تو شرایط اقتصادی فعلی ....از الان تصمیم بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبل ازینکه دیر بشه یه تغییر بزرگ ایجاد کن خدایی نکرده زندگیتو با یه بچه خراب نکنی همین الانشم خیلی ا ...

ان شاالله درست بشم قبل از دير شدن. شوهرمو دوست دارم نميخوام زندگيم خراب شه 

همه تلاشمو ميكنم دوستم 

دعام كن تو رو خدا. هم زندگيمو هم بچه م رو

خدايا مرسي ❤️
منم خیلی حرص میخوردم ..بخاطره بارداریته..بچه م الان سالمه خداروشکر ولی خیلی شیطون فداش بشم 🤗

تو رو خدا راست ميگي؟؟؟ لجباز و پرخاشگر نشده؟؟ گريه الكي نميكنه؟؟؟ بي قرار نبود اوايل نوزادي؟؟؟

خدايا مرسي ❤️
2731
نگران نباش ...چیزی نمیشه ...اما خیلی جدی رویه ات رو تغییر بده...بچه اول از همه چیز به آرامش و عشق اح ...

خدا كنه نشه واقعا 

چشم تمام تلاشمو ميكنم دعوا راه نندازم. دلم نميخواد زندگيم خراب شه مخصوصا به خاطر بچه 

خدايا مرسي ❤️
نميدونم تا اخرين بار كه ماه قبل بود سونو گفت وزنش خوبه  هم ميترسم خوب وزن نگرفته باشه انقدر كه ...

شوهر منم مث توئه

تحملتون خیلی سخته بخدا...برو دکتر خودتو درمان کن..گناه اون بچه چیه.مطمئن باش با اونم پرخاشگری خواهی کرد و ازت فراری میشه

سلام دوست عزیز.فکر کنم عصبی تر از من توی دنیا نبوده ونیست.اما خداروشکر ی بچم وقتی به دنیا اومد خیلی اروم بود اصلا گریه نمیکرد فقط شیر میخورد و میخوابید الان که 7 سالشه خیلی شیطونه و عصبی هم نیست.انشالله برای شما هم اینطور باشه.البته ناگفته نباند بعد از زایمان هرروز به جای چای دم نوش آویشن و بابونه میخورم خیلی تاثیر داره برای کنترل اعصاب.

شوهر منم مث توئه تحملتون خیلی سخته بخدا...برو دکتر خودتو درمان کن..گناه اون بچه چیه.مطمئن باش با او ...

واي خدا نكنه 😔

بخدا خودم دوست ندارم هي اذيت كنم 

دست خودم نيست 

عاشق خانمايي ام كه صبور و متين و ارومن 

خودم هيچ وقت نتونستم اينجور باشم

هميشه سريع از كوره درميرم و دادو قال راه ميندازم و پرخاش ميكنم 

خدايا مرسي ❤️
2740
خيلي عذاب وجدان دارم. ميگم هنوز هيچي نشده اذيتش ميكنم همش 😢😢😢

نگران نباش.ما یه همسایه داشتیم نه ماه حاملگیش با شوهرش درگیر بود.یا داشت گریه می گرد یا دعوا.ولیییییی یه پسر آروم و ملوس گیرش اومد.اسمش گذاشتن ارسلان.فکر کنم الان دیگه مدرسه میره

سلام دوست عزیز.فکر کنم عصبی تر از من توی دنیا نبوده ونیست.اما خداروشکر ی بچم وقتی به دنیا اومد خیلی ...

خدا حفظش كنه. دعا كن بچه منم سالم و اعصاب اروم باشه 

حتما ميخورم. كاش رو منم تاثير بذاره مهربون شم يه ذره 😔

خدايا مرسي ❤️
نگران نباش.ما یه همسایه داشتیم نه ماه حاملگیش با شوهرش درگیر بود.یا داشت گریه می گرد یا دعوا.ولییییی ...

واي دعا كن بچه منم همينطور شه. اينده شو خراب نكرده باشم يه وقت. 

خدايا مرسي ❤️
تو رو خدا راست ميگي؟؟؟ لجباز و پرخاشگر نشده؟؟ گريه الكي نميكنه؟؟؟ بي قرار نبود اوايل نوزادي؟؟؟

اوایل نوزادی اصلا نمیخوابید..کل روز بیدار بود..بیقراری میکرد..البته هنوز یه سالشه😅ولی خب کاملا معمولیه خداروشکر..خوابشم خوب شده نگران نباش

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.

خودتو اصلاح کن نمیگم تاثیرنداره اما منم کل بارداریم همش گریم میگرفت ویارداشتم هرروز تهوع بچم الان اینقدر آرومه توبیمارستان ازبس آروم بود بخدا به دکتر بخش گفتم نکنه چیزیش باشه توبارداریم هرروز خرما میخوردم خرما بچه روصبورمیکنه ماشالله هم باهوشه هم آروم اما شلوغیاشوداره اکثرخانماتوبارداری اعصابشون ضعیف میشه اگه فقط به این باشه نصف مردم دنیا روانی بودن تاثیر داره اما نه تااین حد من بعداز زایمان سرگرم شدم بازیاش باعث شد خودم خیلی آروم بشم 

.
 خودتو اصلاح کن نمیگم تاثیرنداره اما منم کل بارداریم همش گریم میگرفت ویارداشتم هرروز تهوع بچم ا ...

خدا حفظش كنه برات 

ان شاالله اينطور بشه واسه منم. خيلي نگرانم. عذاب وجدان دارم همش

خدايا مرسي ❤️