2737
2734
عنوان

معرفی یه صابون معجزه آسا برای پوست

25234 بازدید | 47 پست

سلام من چند وقته صابون زرد چوبه گرفتم و تموم لک و جوش های صورتمو پاک کرد و کلی صورتم شفاف شد واقعا معجزه میکنه خواهرم و چند تا از دوستام هم که استفاده کردن همشون راضی بود فقط چند تا شرط داره

۱ هر شب بدون وقفه صورتتونو بشورین حتما مداوم استفاده کنین

۲ صابون زرد چوبه اصلی باشه چون نمونه قلابی و ایرانی زیاد داره(عکس جعبه شو میزارم فقط این مدل اصلی هست)

۳ موقع شستشو با آب ولرم و ۴ تا ۵ دقه کف روی صورتتون بمونه

من که خیلی خیلی راضی بودم از هر کرم و صابونی این بهتر بود و اصلا قابل قیاس نبود گفتم شاید به درد کسی بخوره و مفید باشه

اگه گرفتین استفاده کردین و راضی بودین واسم دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من مارک علاج گرفتم . دوهفته میشه استفادا کردم بد نیس خوبه البته در کنارش ماسک خونگی هم میذارم تاثیر اونم هست. ۷تومن گرفتم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

خداخیرت بده من دنبال همچین چیزی بودم براپوستم،،،،قیمتشم میگی؟؟؟ازکجابگیرم؟؟؟عطاری؟داروخونه یالوازم آرایشی بهداشتی💝💝💝

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜

مرسی عزیزم

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2706