2733
2734
عنوان

تو این گرونی طلا،واجبه برا شوهرم طلا بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 47 پست
پ نقش شوهر چیه این وسط؟لباس بارداری و خانواده عروس بخرن سیسمونی خانواده عروس.اولین عید عروس بعد عروس ...

واقعا درست میگی . ولی رسمه. 

خانواده شوهرم که هیچ کاری نکردن. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
واقعا درست میگی . ولی رسمه.  خانواده شوهرم که هیچ کاری نکردن.

خانواده شوهرمن خودشونو کشتن سیسمونی نگرفتم گفتم رسممون نیس شمام اگ رسمتون بچه خودتون بگیرین.گف برات چش روشنی نمیگیرم گفتم چش ندوختم ب چش روشنی شما..در صورتی ک خودشون شوهرم چن روز قبل عروسی بهم پول داد گف برو شهرتون چیزی کم کسر بود بخر مادرشوهرم خونمون بودنی ازم گرف گف خرجی نداریم شهر غریب..وقتی خرجی عروسیمو از جیب خودم دادن دیگ توقع ها براچیه

خدایااااااشکرت بخاطر همه چیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهرمن خودشونو کشتن سیسمونی نگرفتم گفتم رسممون نیس شمام اگ رسمتون بچه خودتون بگیرین.گف برات ...

خانواده خودم همهخرجی کردن فقط اون پلاک زنجیرو واسه داماد نگرفتن که چنبار مادر شوهرم با گوشه و کنایه گفت. ولی خانواده شوهرم هیچکار نکردن. خرج عروسیمونم شوهرم داد. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه.