2733
2734

سلام دیشب تایپک زدم ک گوشی اقام برداشتم واتساپ نصب کردم یهو قفل شد نتونستم پیامک  واتساپ حذف کنم  صبح بلند شد مثل اینکه متوجه شده دیدم داره دنبال گوشیم میگرده ب رو خودم نیاوردم برداشت واتساپ حذف کرد بعد بلند شدم نشستم منتظر کتک و سیلی دعوا شدم ولی هیچی نگفت فقط گفت اگ قبلا گوشی بهت یک دقیقه دادم نگاه کنی الان یک ثانیه هم نمیدمت بعد گفت حقت یه سیلی محکمه ولی نمیزنمت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نه ولی دوساله ازدواج کردیم یک بارم گوشیش نداده عقده کردم  

منم دوساله ازدواج کردم رمز گوشیش اثر انگشته تازه همه مشتریای خانومش شماره اش دارن ولی من  اصلا دور گوشیش نمیرم برا فضولی بش اعتماد دارم اونم همین طوره تقابلا

حرفه ای نیستیا

ن اصلن شوهر داری هم بلد نیستم نمیدونم اینایی یکم عشوه هرکی میان شوهراشون چقدر دیونشون میشن من امشب میگم حالم بده ضعف دارم سرم درد میکنه برو بیرون واسم یه نوشیدنی بخر اخه من دلستر ک میخورم سردردم خوب میشه میگه خودت برو نمیدونم بقیه زنا چکار میکنن شوهراشون نصف شبم بشه ستاره از آسمون میچیننن براشون