2733
2739
عنوان

آموزش خود آرایی

50229 بازدید | 233 پست
سلام بچه ها نقدر فضای اینجا خوبه و همتون دوست داشتنی هستین که منو معتاد کردین
از امروز روزی چند بار میام.اگه کسی در مورد make up وکلا خود آرایی سوالی داره سعی می کنم
تو آولین فرصت جواب بدم
من خط چشم بلد نیستم بکشم . چشمام موقع کشیدن چشم چپم بسته میشه . هیچ جا رو نمی بینم . تازه اگر با هزار زور و زحمت بکشم ، تا به تا میشه ، تا میخوام جفتش کنم داغون میشه . بعد کلافه میشم پاک می کنم .
اما خیلییییییییییی دوست دارم . آرزومه یک بار تا به تا نشه . بهم گفتن از این سر ماژیکیا بگیر راحته ، بازم نشد .
به نظرتون چی کار کنم ؟
هر کار بگید می کنم ، انگیزم قویه واسه یاد گرفتن !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تقریباً خوب آرایش میکنم و خوش آرایشم اما دوس دارم چهره ام بعد آرایش خیلی شیک شه نمیدونم چی باعث شیکی صورت میشه از ویژگیهای صورتم هم پوست سفید با چشم و ابروی مشکیه ... در ضمن مو درست کردن بلد نیستم فکر کنم بخاطر همینه که خوب نمیشم ... حالا غزل جون چیکار کنم ؟
حسنا جون، برای کشیدن خط چشم، گوشه خارجی چشمت رو بکش بعد با مداد یا خط چشم مایع، به راحتی پشت پلکت یه خط بکش. گوشه چشمت رو که ول کنی، می بینی که خوب شده. اگه می تونی الان امتحان کنی، بهم خبرشو بده
2740
حسنا جون من هم این مشکلو داشتم الان روی خط چشمم میکشم بعد ریمل میزنم و در امتداد آخرین مژه دنباله چشممو میکشم اوایل که اصلاً بلد نبودم از این خط چشم های پایه کوتاه میگرفتم و چون دستم میلرزید دستمو از ساعد ثابت میذاشتم رو میز و میکشیدم با تمرینات فراوون بالاخره موفق شدم ... هورا هورا ... من بردم