2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من الان 34 روز از پریم گذشته سینه هام خیلی درد میکنه

سینه درد نداشتم ولی اوایل بارداری حالت هام خستگی هام مثل باردارهای ماه های بالا بودم نا نداشتم

هیچ وقت نگو رسیدم ته خط....."اگر هم احساس کردی رسیدی ته خط....."یادت بیار معلم کلاس اولت گفت:نقطه سر خط..... 
2738

سلام یک اتفاق خیلی بدی برای من و همسرم افتاد دوست دارم اینجا این تجربه رو با بقیه در میون بذارم، در هفته 18 یا 19 بود رفتیم سنو آنومالی، خانمم دو قلو باردار بود، همه چیزی کاملا طبیعی بچه ها سالم و خوب فقط طول سرویکس 27 بود، رفتیم پیش دکر گفت باید سریع سرکلاژ انجام بشه، همونجا توی مطب گفتن 700 واریز کن به یه حسابی (شخصی) که من بتونم وقت بیمارستان بگیرم، گفتن توی بیمارستان هم یه میلیونی هزینه دارید، خلاصه عمل انجام شد با هزینه حدودا 6 میلیون تومان، خانمم بعد از عمل استراحت مطلق داشت و فقط برای کار ضروری پا نمیشد، بعد از دو هفته رفتیم دکتر که سنو بنویسه، همه چیز خوب بود خود دکتر صدای قلب بچه هارو گوش داد و رفتیم سنو، توی سنو گفتن دهانه رحم باز شده این عمل رو چه کسی انجام داده، خب ما اومدیم بیرون و خب به نظر قضیه خیلی هم حاد نبود چون دکتر سنو نگفت سریع باید کاری انجام بدیم، با دکتر تماس گرفتیم گفت برید بیمارستان باید تحت نظر باشید، رفتیم بیمارستان اونجا یک ماما صدای قلب بچه ها رو گوش داد و شروع کرد به معاینه کردن خانمم به شکل خیلی بدی(البته اینارو خانمم از بخش زایمان تعریف کرد) و یه دفعه با وحشت رفته بود عقب و گفته بود خانم کیسه آبت که پاره ست، در صورتی که خانمم هیچ ترشحی غیر عادی آبکی نداشت، در واقع یک احمق با یک کار ناشیانه باعث شد کیسه آب یکی از قلها پاره شه، و متاسفانه هر دو قل تا فردای اون روز (که یک هفته پیش بود) سقط شدن. خواهش میکنم در انتخاب دکترتون دقت کنید که این بلا سرتون نیاد. این معاینه رو خود دکتر باید انجام میداد. جالب اینه حدود شش میلیون هم ازمون گرفتن برای زایمان طبیعی که فقط 3 میلیونش توی صورت حساب برای دکتری بود که اصلا حضور نداشت. مواظب خودتون و بچه هاتون باشد. از دست دادنشون حتی وقتی جنینن خیلی سخته

سلام یک اتفاق خیلی بدی برای من و همسرم افتاد دوست دارم اینجا این تجربه رو با بقیه در میون بذارم، در ...

خیلی متاسف شدم و واقعا قلبم به درد اومد😔

آدم میره دکتر گرون بیمارستان شخصی اما امروزه همه دکتر ها فقط پولکی هستن و مریض براشون اهمیت نداره

امیدوارم خیلی زود جای دوقلو هاتون پر شه تا این غمتون کمتر شه

با سلام مامانهای دو قلو و چند قلو اگه دوست دارید در گروه تلگرام با هم باشیم لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید 

دوقلوها و چندقلوها
مخصوص مامانهای  دوقلو و چندقلو
https://t.me/dogholohavachandgholoha