2737
2734
عنوان

اونایی که تازگی سزارین کردن بیایین

528 بازدید | 32 پست

من امروز بخیه هامو کشیدم یادم رف از دکتر بپرسم کی میتونم دوش بگیرم؟ هر روز دوش بگیرم؟ از همین امروز یا فردا یا چند روز باید بگذره؟

سوال دوم. من وقتی میخوام شکم بند ببندم دلم بدجور درد میگیره انگار یه زخمی توی شکمم میسوزه. از درون میسوزه. شکم بند ببندم یا نه😞😔

دخترم تمام زندگیمه🙆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از روز سوم هر روز دوش میگرفتم و جای بخیه م رو با صابون بچه میشستم ،و مرتب کمپوت آناناس میخوردم ،و مادرشوهرم برام عنبرنسارا دود میداد زود خوب شدم

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍
2731
2738

به من گفت شکم بند نبند به جاش با چادر کمرتو اروم ببند

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
یعنی روز بعد عمل دوش گرفتین؟

اره بابا فردای عملم ک مرخص شدم اومدم یکراست حموم

آب نمیخورد ک بهش پانسمان ضد آب داشتم دکترم گفته بود تا سه روز پانسمان باشه بعدش میتونی باز کنی

به من گفت شکم بند نبند به جاش با چادر کمرتو اروم ببند

آجیم بخیه هاش رو که کشید شکم بند زد

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍
وای تا سه ماه...😢😢😢

آره آخراش کمتر شده بود ولی خیلی حس بدی بود...از بعضیا که مرسیدم میگفتم 1 ماهه بهتر شد ...ولی برای من 3 ماه طول کشید

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2706