2737
2739
عنوان

حجاب زوری

2289 بازدید | 24 پست

خانواده شوهرم همه شون بی حجابن حتی جاریام و مادر شوهرم با اینکه سنش بالا هست. خواهر شوهرم ودختر خاله ودختر دای هاشون حتی عروسای دایی وعروس عمه شوهرم اونهام بی حجابن. تو دور همی ها ومهمونی ها همشون لباسهای خوشگل میپوشن وموهاشون رو مدل میدن وسشوار میکشن. وحسابی شیک میشن. ولی من شوهرم برعکس همه هست و تعصبیه نمیزاره من حتی روسریمو بخام بردارم ولباسمم حتما باید بلند وگشاد باشه. تا روسریم میره عقب سریع بهم تذکر میده.یعنی تو مهمونیها اگه ۲۰ تا خانم باشه فقط منم که توشون حجاب دارم.

درسته از اول ازدواج اخلاقشو میدونستم ولی به خدا منم ادمم دل دارم وقتی میبینم همه با لباس ازاد وموی باز نشستن ولی من مثل خانمهای سن بالا مجبورم حجاب داشته باشم دلم میگیره وخیلی ناراحت میشم درحدی که دو سه بار از ناراحتی تو جمعشون رفتم تو دسشویی گریه کردم کسی نفهمه. نمیدونم چرا اینقدر این موضوع برام مهمه وناراحتم میکنه. دیشب خونه پدر شوهرم بودیم یه دفعه عمه شوهرم با پسرش و عروسش ودختراش اومدن اونجا. شوهرم گفت برو مانتوتو بپوش.  جاریم همونجوری که  با  بلوز شلوار ومو بازنشسته بود با یه حالتی تسخیر امیز  بهم گفت زود باش برو لباستو بپوش .ولی عروس عمه اش جلوی شوهرم مانتو شو دراورد با موی باز وتیشرت نشست. اونوقت من با مانتو وروسری بودم. خیلی بغض گلوم رو گرفته بود. الانم یک ماه دیگه عروسی پسر داییش دعوتیم که مختلط هم هست مطمینم که نمیزاره موهامو درست کنم حالا لباس دلخواهم که تو سرش بخوره

دوستان لطفا بهم راهکار بدین چجوری میشه یکم رو مخش کار کنم😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به سعادتت که توی این جمع تونستی تاالان خودتو حفظ کنی،به همسرت افتخارکن،باحجاب هم میتونی خیییلی شیک باشی وچه بساتوتونستی مخ اونارو بزنی وباحجابشون کنی،آفرین دوست خوبم مقاومت کن که اجربزرگی پیش خداداری

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2731

دوست عزیز منم شوهرم اینجوریه.خودشون بااینکه خیرسرشون نگا نمیکنن لذتشونو ازون خانومای بیحجاب میبرن والا فقط ماباید اینجوزی بپوشیم.بعدشم من اینجور مجالس نمیزارم بریم چون من فقط حجاب داشته باشم اون خوب نگاکنه اینو اونو کیف کنه‌.درصوزتیکه میگه نگانمیکنم ولی خب مرده دیگه نگامیکنه.پس شمام نرو.این جورمردا خودشون چون تا ناکجا اباد فکرشون میره اینجورن

بگو باشه پس‌قطع ارتباط کنیم من تو این جمع ها معضبم  با کسایی رفت و آمد کنیم که تیپ من باشن

بهش گفتم همین حرفو

میگه هرکی مسول پوشش خودشه دلیلی نداره تو باید مثل اونا باشی. 

2740

این چیزا مربوز به اعتقادات انسانه اگر معتقد نبودین نباید باهاش ازدواج کنید

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
دوست عزیز منم شوهرم اینجوریه.خودشون بااینکه خیرسرشون نگا نمیکنن لذتشونو ازون خانومای بیحجاب میبرن وا ...

اره خودش قشنگ همه رو ورانداز میکنه عوضی بعدم میگه من نگاه نمیکنم. وچشم ودل سیرم