2733
2734
عنوان

از چه مدل ادمایی بدتون میاد؟

306 بازدید | 25 پست

منظورم حرکات و اخلاقاشونه

خودم به شخصه یه نفرو میشناسم چون پولداره فکر میکنه از همه سرتره درحالیکه هیچی بارش نیست

کلا از ادمایی که خودشونو از همه بهتر میدونن بدم میاد حتا اگه ظرف از همه ام بهتر باشه ام باید متواضع باشه بنظرم :/

حالا شما بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از آدمهای  بی فکر

آدمهایی ک  نمی دونن  کجا باید  چی کار کنن !!!

آدمهایی ک  بی درایت و  بی فکر قبلی ؛  هر حرفی  رو ب کلام شون میارن و بیان می کنن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738

ادمای بی منطق😩

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

آدم های متظاهر منفعت طلب تازه به دوران رسیده 

آدم هایی که همیشه حق به جانبن و اشتباهاتشون رو قبول نمیکنن.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

آدمایی که ندید بازی در میارن

سبک هستند و مثه دلقک اند 

آدمایی ک عقده توجه دارن و همش جلب توجه میکنن 😒

آدمهای خودخواهی ک تو هر شرایط فقطططط منافع خودشونو در نظر میگرن 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2706