2733
2734
عنوان

*تاپیک جامع*آموزش عشوه گری و طنازی+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 18781 بازدید | 69 پست

جملات نیمه کاره منظوردار بگین

طنازی کردن برای شوهر یکی از آسان‌ترین کارهای دنیا است که به راحتی می‌تونین اونا رو تو زندگی روزمره انجام بدین. تنها کاری که باید بکنین اینه که جملتون رو باید نیمه کاره بذارید  

یه ثانیه مکث کنید و اونو با یک چشمک پر از ناز و عشوه به پایان برسونین. این فن دلبری شکست‌ناپذیره مثلا:

داشتم فکر می‌کردم که ….🤔

احساس می‌کنم که چقدر …🤗

شونه‌های پهنت …😍

خیلی عرق کردم، چون ….😄

💏"You & me 💕make a wonderful "We

جلوی بقیه یواشکی لوندی کنین تاکییید میکنم یواشکییییی🙈🙈چون اگه بقیه هم به جز شوهرتون متوجه بشن نه تنها ارزشی نداره بلکه باعث زدگی شوهرتون هم میشه

منظورم همون چشمکا و بوس های هوایی یواشکی که تو مهمونیا که کسی حواسش به شما نیس میتونین خیلی نا محسوس به شوهرتون بزنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرتو به چه بزنامه ی تلویزیونی حسابییی علاقه داده لابد فوتبال یا هرچیز دیگه ای فرقی نداره همون موقع که داره اون برنامه رو میبینه یه لباس قرتی میپوشین و میرین کنار تلویزیون و اطرافش حرکات موزون انجام میدین😂😂 نگران نباشین اینکار برخلاف تصورتون به جای اینکه عصبانیش کنه لبخند رو لباش میاره البته به جنبه ی شوهرتونم بستگی داره😉

گاهی وقتا اذیتش کنین برا یه مناسبت مث ولنتاین یه کادوی خوب بگیرین ولی بهش ندین و اول یه لنگه جوراب یا کت بنفش با گلای نارنجی لباس با طرح پلنگ صورتی پاپیون سبز خیاری😂یا  یه چیز ضایع رو اول بهش بدین حسابی تو ذوقش بزنه بعد با یه سورپرایز کادوی اصلی رو بدین

2731

ازین کاغذای استیکر هستن که واسه یادداست بکار میرن و همه ی لوازم تحریریام دارن میتونین یه بستشو که خیلی گرونم نیس بخرین و رو هرکدوم یه جله ی عاشقانه بنویسین و همرو کنار هم به شکل یه قلب روی اینه بچسبونین

واییی بچه ها رقصصصص خیییلییی مهمههه خییلی اگه بدونین چقد تاثیر داره رو مردا همتون فردا پا میشین میرین کلاس رقص

با افتخار نکنین ما رقص بلد نیستیم حتی اگه شرایط کلاسم ندارین تو نت پر از کلیپ اموزشیه چنبار که ببینین ناخوداگاه تو ذهنتون میمونه و میتونین حرکاتشونو تقلید کنین اگه برا شوهرتون نمیرقصین و اونم ازتون نمیخواد و ظاهرا با این قضیه مشکل نداره این فقط ظاهر قضیست ولی اگه یوقت پیش بیاد تو یه مهمونی یا عروسی یکیو ببینه که با کلی عشوه میرصه قطعا تو دلش با شما مقایسش میکنه و میگه کاش زن منم میرقصید حتی اگه هیچی نگه و به روتونم نیاره...

2738

مرسی استارتر من چند تا از اینایی که گفتی رو انجام دادم اما همسر خیلی خوشش نیومد نه اینکه اون کار بد باشه هر کس باید همسرش و شناخته باشه بدونه چ کاری بدش میاد مثلا شوهر من واقعا بدش میاد موقع تی وی دورو برش بپلکم هر کس با شناختی که داره این ایده ها رو انجام بده واقعا خوبه

مرسی استارتر من چند تا از اینایی که گفتی رو انجام دادم اما همسر خیلی خوشش نیومد نه اینکه اون کار بد ...

اره دیگه ایا یه سری قواعد کلیه دیگه بستگی به طرفتونم داره باید سلایقشو بشناسین

اینا هم رو همه ممکنه صدق نکنه😉😉

اشپزیتونو تقویت کنین با شکل و تزیینات خوشگل مشکل😍😍هرچی درست میکنین باید خوشگل باشه

سالاد اولویه  درست میکنین روش با سس یه قلب بکشین و حرف اول اسمشو به لاتین بنویسین داخلش

2706