2733
2739

سلام سلام😍

یه مدت بعضی دوستان تو خصوصی و بعضی تاپیک ها درخواست کرده بودن یه تاپیک بزنم راجب این موضوع و واقعا لازمم هست...

هم کاربردیه هم سرگرم کننده😁

اینو هیچ وقت فراموش نکنین که اگه شما برای شوهرتون دوست پسر نامزد یا بلخره هرکس که باهاش تو رابطه هستین خشک و بی احساس باشین اونا ازتون دلزده میشن🙄 شاید حتی به دلیل دوست داشتن و عشقی که بلخره بهتون دارن سراغ خیانت نرن ولی خب شما هم اون میزان مهر و محبت اول رابطه رو از دست میدین🙂 یا حتی بعضی مردا اگه از همسرشون این چیزا رو دریافت نکنن تا یه هرزه واسشون دلبری کنه بیخیال زن با حیا و با عفتشون میشن و اونو بیشتر شبیه کلفت خونشون میبینن که فقط باید براشون اشپزی کنه و بچه داری ولی نیازاشونو بیشتر با اون هرزه برطرف میکنن و این همه تاپیک خیانت که میبینین بی دلیل نیس😕

راستی همشو تایپ کردم وقتتون تلف نشه😘😘😍

شما هم اگه نکته ای جا مونده نگفتم یا چیزی اضافه تر بلدین خودتون اضافه کنین😘😘

دوستون دارم کلی کلییی😍

@مامانی۰محمدحسین

@مرسانا۱۹۹۶

@ویانا۷۶

@آرمان۱۳۹۶

@نداnov    

@khanoomielnaz    

@daryayi    

@سنجاب_مامان    

@teriiife    

بچه ها لطف کنین اونایی که آبی نشدن رو صدا بزنین😶نمیدونم چرا واسم آبی نشدن😕

💏"You & me 💕make a wonderful "We

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین قدم اینه که قیافت اوکی باشه شلخته نباشی

تو خونه فقط لباسای مرتب رنگارنگ و قرتی😁😁😍

دامن کوتاه و تاپ

لاک و عطرت فراموش نشه ببین سعی کن عیبای چهره و هیکلتو بپوشونی اگه شکم داری لباسی بگیر که دو طرف کمرش تنگه ولی قسمت شکمش یکم ازاده

تو خونه همیشه صندل یا دمپاییای فانتزی یا پاپوش

لاک ناخونای پا خیلی تاثیر داره هاسعی کن اکثر مواقع آدامس بجویی دهنت خوشبو باشه

موهای زائدو همیشه از بین ببر از روی تنبلی نزار یه کوچولو هم درومده باشه تا درومد فوری اصلاح کن

موهاتو همیشه تکراری درست نکن درسته موی بلند قشنگه ولی موی بلندی که مرتب و یکدست باشه نه کم پشت و پر از موخوره اگه اونجوریه تا یه جاهایی مرتب کوتاش کن که جون بگیره درست در بیاد یا روغن تراپی کن

یه روز گیس کن یه روز دم اسبی هالیوودی یه روز باز بزار یه روز گوجه ای

اگه دوس داری دسبندای سنگی و مهره ای شیک همیشه دستت باشه ولی زیاده روی نکن یدونم کافیه ترجیحا با رنگ لباست ست باشه...

یه ارایش ملیحم که دیگه تیپتو کامل میکنه

@شیمشیمک27117‍ 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا 
2738

حالا میریم قدم بعدی که رفتاره همیشه لبخند بزن تاثیرش فوق العادس خودتو لوس کن براش بوس هوایی بفرس چشمک بزن با عشوه صداش کن مثلا علیییییییی😍

همیشه سعی کن بی مناسبت سورپرایزش کنی حتی شده با یه چیز کوچیک و کم هزینه رژ لبتو بردار رو اینه براش بنویس لاو یو یا رژ لب بزن اینه رو بوس کن جای رژ لبت بمونه 

خیلیم عالی

ولی ما یه مثلی داریم که میگه،،:"غیرعاشقی کار دیگه هم داریم" خب عزیزم اینا خیلی فانتزیه دراین حد، بعدم اوایل زندگی ممکنه بشه ولی با اومدن بچه ها قطعا نمیشه ادم‌دایم‌میزامپلی کرده باشه،مگه مردا دایم تیپ عروسی میزنن تو خونه؟؟ همینکه تمیز و خوشبو و خوش لباس ادم باشه کافیه واقعا،مردها اصلا از یه خدی بیشتر رو متوجه نمیشن واقعا

صمن اینکه توی زندگی بعد از یه مدت اونچیزی که همه مردها شدیدا دنبالشن خوش اخلاقی همسرشون هست نه دیگع تا این حد آرابیرا کرده و شینیون کرده و ...

البته من‌خودم همیشه لباسای خونم ست و مرتب و تا حدی مطابق سلیقه همسرمه، حموم یک روز درمیون یا هرروز،ابروها و صورت تمیز،موهای زاید اپیلاسیون ولی اینکه هم و غم یه زن  دراین حد باشه نه برای خودش خوبه نه اصلا شوهرش متوجه میشه تا این حدشو

یه نامه کوچیک بزار تو جیبش که چقد دوسش داری

اهنگ تو خونه ی یه زن شاد نباید قطع بشه همیشه اهنگت روشن باشه هر کاری که میکنی مثلا داری غذا میپزی همزمان باهاش برقص خودتو تکون بده به خدا مردا کیف میکنن زنشونو اینجوری ببینن

بعضی وقتا صداتو لوس کن بچگونه حرف بزن یا یه حشره ای چیزی دیدی جیغ بنفش بزن بپر بغلش

مهربونی و درک کردنش فراموش نشه گاهی وقتا غذای مورد علاقشو درست کن

باهاش مسابقه بزار مثلا مسابقه نقاشی و ماس خوری یا باهاش پلی استیشن بازی کن و ازین خل بازیا

پایه ی خوش گذرونیاش باش یه خز پارتی بگیرین لباسای خز بپوشین با دوستاتون عکس بگیرین خیلی تو روحیتون تاثیر داره 

راستشو بخای این چیزایی که میگی هزینه زیاد می بره.ولی من همیشه میخام دوست پسرمو ببینم قبلش میرم حموم اسپری و مام میزنم ناخنامم لاک زده و بلنده.به موهام سرم کریستال و ماسک میزنم و اتو میکنم .همیشم ادامس میخورم.تاپ و دامن نمی پوشم ولی لباسام نو و رنگایه شاده.همه اینا به کنار اون خنگ سرد مزاجه حتی ازم تعریف نمیکنه دلم میخاد بکشمش.  

یه شب نصفه شب که خوابه ساعت ۳ شب با عجله بیدارش کن بعد که پرسید چیشده بگو میدونسی بدون تو میمیرم؟😉😉سعی کن همیشه صبحا زودتر بیدار شی صبحونشو اماده کنی👌🏻

تو قالبای یخت البالو و نعنا و توت فرنگی بزار تو لیوان ابمیوش دوتا قالب یخ خوشگل بنداز

از خونوادش تعریف کن هرچند خوشت نیاد ازشون

یه شب برو لوازم ارایشتو بردار یجور که بیدار نشه نقاشیش کن😁مردا عاشق این شیطنتای خانمشونن😄

وقتی سر کاره چنتا عکس خوشگل و یه فیلم کوتاه با کلی ناز و عشوه از خودت بگیر بفرس براش بگو زودتر بیا دیگه دلت میاد ایشونو منتظر بزاری؟😍😍

خونتون همیشه خوشبو باشه

تو تختتون قبل از خواب یه جور که نفهمه گلبرگ بریز یهو بیاد بخوابه ببینه...تاثیرشو میبینید تا صبح جوری بغلتون میکنه نتونین تکون بخورین

2706