2737
2734
عنوان

سزارین انتخابی مشهد دغدغه مامان ها!

| مشاهده متن کامل بحث + 8270 بازدید | 48 پست
اخه چرا سز  میخوای بشی  من ی بار شدم  حالا دومی رو میخام بشم  میگم کاش طبیعی میش ...

نه عزیزم البته نظر شما کاملا درست ومحترمه ..ولی اگه با تمام ترسی که مثل من داشته باشی چون 80 درصد روند زایمان به وضعیت روحی و جسمی زائو بر می گرده کلی ازیت ات کنن اونجارو بخیه کنن وتو 2روز فقط درد بکشی..بعد ببرنت برای سزارین و اونجاهم بخیه بخوری دیگه آدم سابق نمیشی ..منم که 17سالمه الان شب تاصبح از شدت استرس تو خونه فقط راه میرم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه چرا سز  میخوای بشی  من ی بار شدم  حالا دومی رو میخام بشم  میگم کاش طبیعی میش ...

نه عزیزم البته نظر شما کاملا درست ومحترمه ..ولی اگه با تمام ترسی که مثل من داشته باشی چون 80 درصد روند زایمان به وضعیت روحی و جسمی زائو بر می گرده کلی ازیت ات کنن اونجارو بخیه کنن وتو 2روز فقط درد بکشی..بعد ببرنت برای سزارین و اونجاهم بخیه بخوری دیگه آدم سابق نمیشی ..منم که 17سالمه الان شب تاصبح از شدت استرس تو خونه فقط راه میرم  

من چهار ماه پیش بیرجند سزارین انتخابی شدم همون موقع میگفتن برای همیشه قانونش لغو شد حالا نمیدونم ولی ...

قانون اش لغو شده !..دکترت اینو گفت یا بیمارستان ؟..چه دلیلی دکتر ات برات جور کرد؟زیر میزی هم گرفت؟..پرستو جون ممنون میشم راهنمایی کنی😍

2728

سال 95بمن گفتن اگه میخای سز بشی یه سونوگراف اشنا پیدا کن برات یا بزنه بچه 4کیلو به بالاس یا بریچه همون باپاس یا کله اش بزرگه فک کنم ولی مطمنم نیستم اگه نامه از روانپزشک داشته باشی که از نظر روحی نتونی سزارینت  میکنن 

2738
خانمای مشهدی کجایین؟

منم اشنا دکترداشتم معرفیم کرد به دوستش که جراح بود بلاخره سزارین شدم 

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (
2706