2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که خوردم بسته هم کامل خوردم تازه نه مثل شماها جوون بودم نه گیرا بعد 12 سال با آی وی اف باردار شد ...

من یادمه روزی دو بسته میخوردم هیچی نشد زردی هم نگرف پسرم ورمم نکردم نمیدونم اینا از چی میترسن😕😕

2731
بخور هیچی نمیشه از هرچی بترسی سرت میاد پس نترس من بارداریم همه چی خوردم نه ورم کردم نه اصافه وزن گرف ...

الهی خیر ببینی من هی میگم می خوام هی نمیزارن زن باردار این چیزا نمیفهمم اصلا همینطور که بهش فک می کنم دهنم به هم میچسبه

الهی خیر ببینی من هی میگم می خوام هی نمیزارن زن باردار این چیزا نمیفهمم اصلا همینطور که بهش فک می کن ...

منم مامانم و شوهرم غر میزدن یواشکی میخثردم هیچیمم نشد الان بهشون میگم دیدین حرفاتون بیخود بود من هرروز میخوردم  بچه هم سالمه حتی زردی نگرف خداروشکر بخاطر پفکا 

2738
منم مامانم و شوهرم غر میزدن یواشکی میخثردم هیچیمم نشد الان بهشون میگم دیدین حرفاتون بیخود بود م ...

اره هرچی دلت بد کنی فک کنم بدتر باشه حالا ماه یبار که اشکالی نداره 

بگیر بخور عزیزم هر چی به خودت سخت بگیری و نخوای بخوری بیشتر دلت هوس میکنه

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
خخخ من باز فقط چیپس سرکه ای    خوب ایده ای منم میگم چیپس بیاره برام

نمیدونی چقد دلم میخواد شوهرم جلو میخوره جراتم ندارم بگم یه دونه بده که میگه برا بچه ضرر داره ولی یه خواهرشوهر دارم اون یواشکی بهم میده میگه بخور هرچی دلت میخواد 

2706