2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 31 پست
۱۰ روز اول مادرم ولی بعدش خودم دوروز که واقعا نتونستم مادرشوهرم پخت که بعدش همسرم میگفت یه دوبار تو ...

واقعا که...

البته شوهر خودمم همینطوریه وقتی تازه فهمیدم حامله ام همش میگفت برو به مامانم کمک کن انقد نخواب یه به خودت زحمت بده...ولی کو گوش شنوا من کار خودمو انجام میدم هرچند که باعث دعوا میشه ولی من نمیتونم بخاطر ناراحت نشدن شوهرم خودمو اذیت کنم...

جلل خالق منم تازه زایمان کرپه بودم پدر شوهرم میومد منم راحت نبودم نیاز به ارامشم داشتم همشم بی خودی ...

خوش به حالت 

خدا جونم                                                           دمت گرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااا مگه زن تازه زایمان کرده میتونه مهمون داری کنه والا ما تا ۲۰ روز که خونه مادر میمونیم بعدشم ده ...

تازه برادر و خواهراشم میومدن شام و ناهار خونمون با بچه هاشون 

پدرو مادرش حدود ۷۰ ۸۰ سالشونه 

تازه چون بزرگ فامیلشون بودن هرروز کلی مهمون عید میومد خونمون 

با این اوضاع بازم از دستم ناراحتن چرا بهمون نرسید 

دیگه بریدم از این زندگی 

دوس دارم بمیرم 

فقط وقتی با بچم هستم یکم اروم میشم 

یه سری مطالب آموزشی خوب! روی کلمات آبی کلیک کن تا بازشه:

معیار‌های ازدواج

تداوم عشق در زندگی مشترک

افسردگی و تنهایی

افرادی که گریه می‌کنند قوی ترند!

رفتار با کودک بعد از طلاق

کودکان و نوجوانان: مهارت دوست یابی کودک

علت میل به تنهایی در نوجوان

کودک خجالتی

کودک اجتماعی

پرخاشگری کودکان

به نام خدای مهربان*الهم صل علی محمد و آل محمد*  
2731
ول کن حرص نخور شیرت تلخ میشه شوهرت چند روز دیگه اشتی میکنه بعد اروم اروم رو افکارش کار کن

فایدهدنداره 

درمقابل خانوادش هرچی میگی فقط گوش میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده دربهترین حالتش .

دربدترین حالتم که میره سمت اونها و منو تنها میزاره 

فایدهدنداره  درمقابل خانوادش هرچی میگی فقط گوش میکنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده دربهترین حالت ...

مشاور

افسردگی بعد زایمان 

کلی راه هست عزیزم خودت بزن به حال خرابی بعد بگو همه میگن افسرده شدی و اینا برید مشاور باهاش صحبت کنه درست میشه

وقتی بهش میگفتم پیش بابات من راحت نیستم بخیه خوردم و نمیتونم مدام لباس تنم باشه و روسری سرپ باشه 

میگفت تو راحت باش هر جوری میخواهی لباس بپوش بابام نگات نمیکنه پیره 

2738
خوب پامیشدی یه دسمال میبستی کمرت جلوشون بندری میرقصیدی با اون حالت که اقا ناراحت نشه.واقعا بعضی مردا ...

عزیزم منم با بچع 9 ماهه باردارم  هیچ کسی رو ندارم بهم برسه خیلی نگران و ناراحتم

ان مع العسر یسرا
مشاور افسردگی بعد زایمان  کلی راه هست عزیزم خودت بزن به حال خرابی بعد بگو همه میگن افسرده شدی ...

کلا حالم خرابه با زور و بخاطر بچم سرپام ولی عین خیالش نیست یا حداقل اینجوری وانمود میکنه 

انتظار داره مثل همیشه برم منت کشی ولی واقعا اینبار خیلی عذاب کشیدم خیییلی 

هیچوقت نمیبخشمشون امیدوارم خداهم نبخشتشون که از سادگی همسرم سواستفاده میکنن 

تازه برادر و خواهراشم میومدن شام و ناهار خونمون با بچه هاشون  پدرو مادرش حدود ۷۰ ۸۰ سالشونه&nb ...

وای چه آدم هایی هستن  بهشون رو دادی و خودت رو میزدی زمین دست به سیاه و سفید نمیزدی

ان مع العسر یسرا
کلا حالم خرابه با زور و بخاطر بچم سرپام ولی عین خیالش نیست یا حداقل اینجوری وانمود میکنه  انتظ ...

شوهر منم اوایل اینجوری فکر میکرد اونقد گفتم تا بالاخره تو مغزش رفت 

بعدشم حتما خودت زو سرحال نشون دادی اینجوری شده 

خودت رو میزدی به مریضی

ان مع العسر یسرا

الان من اخه چکار کنم 

هیچ جا منو بیرون نبرد تواین مدت حتی واسه سیزده بدر بیرون نرفتیم یه نیم ساعت هوابخوره سرم 

کلا قهرکرده و بهم محل نمیده بچه اذیتم میکنه و دست تنهام و بچه اولمه 

بهم میگه چرا با ما نیومدی بریم فلان جا عید دیدنی الانم اگه اونموقع نمیتونستی الانم نمیتونی بری و حق نداری جایی بری 

تو خونه دارم دق میکنم از تنهایی