2733
2739

عزیزم بهش دادی؟ خوب شد؟ چند روز بعدش خوب شد؟ من دوروزه بهش میدم 

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بهش دادی؟ خوب شد؟ چند روز بعدش خوب شد؟ من دوروزه بهش میدم 

آره عزیزم هرکاری میکردیم خوب نمیشد بعد سه روز خوب خوب شد،کلا 5روز بهش دادم،هر 12ساعت یک چهارم قرص

دنیام دخترم
2728
آره عزیزم هرکاری میکردیم خوب نمیشد بعد سه روز خوب خوب شد،کلا 5روز بهش دادم،هر 12ساعت یک چهارم قرص

مرسی از پاسخت💚

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
چقدر بهش میدی؟بیشتر از 5روز نده

کلا 5 دونه داده ک یک چهارم میدم کلا پنج بارباید بدم یعنی یکی دیگه دارم ک باید بدم

یعنی کلا دوروز

اخه من 5 روزش بود زردی 20 بود سه روز بستری شد قطره بیلی ناستر میدادم و خوب شد ول کردم دیدم زرد سد بردمش تست 

15 بود حجامت کردم و شیرخشت و اینا بهش دادم

الان قرص میدم

دعا کن خوب بشه

اخرین تلاشه 

کلا 5 دونه داده ک یک چهارم میدم کلا پنج بارباید بدم یعنی یکی دیگه دارم ک باید بدم یعنی کلا دوروز ا ...

عزیزم منم بستری کردم خوب شد دوباره برگشت،قطره بیلی ناستر دادم فایده نکرد،دکتر ازمایش خون و ادرار نوشت مشکلی نداشت گفت قرصها روبده اگه با قرص خوب شد که خداروشکر شکر اگه خوب نشد تا دوماهگی خودش برطرف میشه جای نگرانی نیست

دنیام دخترم
2738
کلا 5 دونه داده ک یک چهارم میدم کلا پنج بارباید بدم یعنی یکی دیگه دارم ک باید بدم یعنی کلا دوروز ا ...

ان شاءالله خوب بشه،چطور دلت اومد حجامت کنی من کلا بعد از یه سری که مشکل برا آشناها پیش اومد طب سنتی رو قبول ندارم

دنیام دخترم
عزیزم منم بستری کردم خوب شد دوباره برگشت،قطره بیلی ناستر دادم فایده نکرد،دکتر ازمایش خون و ادرار نوش ...

مرسی گلم💜

ان شاءالله خوب بشه،چطور دلت اومد حجامت کنی من کلا بعد از یه سری که مشکل برا آشناها پیش اومد طب سنتی ...

اخه بستری شد و قطره دادم دوباره برگشت بردم حجامت.

اخه بستری شد و قطره دادم دوباره برگشت بردم حجامت.

منم همینجوری بود بعدش خوب نشد دوباره بردم دکتر قرص داد گفت اگه قرص جواب نداد وآزمایش ها مشکلی نداشته باشن خودبه خود رفع میشه تا دوماهگی،خداروشکر قرص جواب داد،آزمایش ادرار و خون از نی نی گرفتن؟

دنیام دخترم
منم همینجوری بود بعدش خوب نشد دوباره بردم دکتر قرص داد گفت اگه قرص جواب نداد وآزمایش ها مشکلی نداشته ...

نوشته ببرمش.هنوز نبردمش.

این آزمایش اورژانسی هست برا آنزیم کبد و عفونت ادراری،زود باید انجامش میدادین

انجام ندادم ولی اول قرصم داده اشکال داره اول قرص دادم ولی دکتره حرفی نزد ک

2706