2733
2739

سلام چجوریاس ،من تازه زایمان کردم ،ی 8 کیلویی اضافه دارم ،قدم 162وزن قبلمم 54 ولی الان 63 هستم ،قراره از امروز برم باشگاه ایروبیک 

حالا چحوریاس .ی ماهه کم میکنم؟

رژیم چجوری در کنارش بگیرم ؟

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

با احترام:

ایروبیک کاملا چرت و بیخوده.با ایروبیک انتظار وزن کم کردن نداشته باش.

فقط تردمیل و پیاده روی تند.

و باشگاه و بدنسازی.

با رژیم معمولی و حذف غذاهای مضر

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با احترام: ایروبیک کاملا چرت و بیخوده.با ایروبیک انتظار وزن کم کردن نداشته باش. فقط تردمیل و پیاده ...

چونکه وزنت هم خوبه راحت میتونی با بدنسازی هم لاغر کنی هم فرم دلخواهتو بهش بدی

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2731
با احترام: ایروبیک کاملا چرت و بیخوده.با ایروبیک انتظار وزن کم کردن نداشته باش. فقط تردمیل و پیاده ...

ورزش هوازی میگن باعث لاغریه تا بدنسازی و کار بادستگاه 

همون حرکات تند و انرژی ک میبره چربی میسوزنه 

اره تردمیل و پیاده روی هم خوبه 

چونکه وزنت هم خوبه راحت میتونی با بدنسازی هم لاغر کنی هم فرم دلخواهتو بهش بدی

مربی گف بیا لاغر کن بعد برو بدنسازی فرم بده 

چی بگم 😐

یک ماهه که نه باید چند ماه ادامه بدی البته رژیمت هم خیلی مهمه.ورزش بدون رژیم هیچ تاثیری نداره

برنج و شیرینی کم میکنم شایدم حذف 

ولی چون بچه شیر میدم ،ابگوشت بخورم زیاد چاق نمیکنه ؟

کی گفته من با ایروبیک و رژیم 15کیلو کم کردم البته چهار سال پیش بعد اونم همیشه ایروبیک می رم و زنم ثابته وسایزم کمتر شده اندامم خیلی قشنگه اندازه  فیل هم می خورم 

2738
مربی گف بیا لاغر کن بعد برو بدنسازی فرم بده  چی بگم 😐

همینه دیگه😐

میارن پول یارو رو حروم میکنن بعد میگن بیا برو راه اصلیتو برو!

اشتباه منو نکن.

برو با همون بدنسازی فرم دلخواهتو به بدنت بده.

شاید به ۵۴ نرسی زود زود! ولی خوش فرم وخوب میشی.جوری که به ۵۷ کیلو برسی دیگه دلت نمیخواد لاغرتر بشه و میگی همین خوبه😍😎 

کی گفته من با ایروبیک و رژیم 15کیلو کم کردم البته چهار سال پیش بعد اونم همیشه ایروبیک می رم و زنم ثا ...

ایشون میخواد لاغر کنه چند کیلو و بندازه کنار.نه اینکه ادامه بده مداوم ورزش رو.

البته به قول شما بستگی به ثابت موندن وزن و عادت بدن هر فرد هم داره.

برنج و شیرینی کم میکنم شایدم حذف  ولی چون بچه شیر میدم ،ابگوشت بخورم زیاد چاق نمیکنه ؟

ببین کلا چربی باید حذف شه ابگوشت که یه غذای چرب و چیله عزیزم.سعی کن بیشتر غذاهاتو ابپز استفاده کنی.

ایشون میخواد لاغر کنه چند کیلو و بندازه کنار.نه اینکه ادامه بده مداوم ورزش رو. البته به قول شما بست ...

خوب وزنشو کم کنه بعد ورزش نکنه دوباره بر میگرده من یه ماه باشگاه نرم فوری چاق میشم ولی من هرجور باشه می رم حتی ایام عیدم به مربی گفتیم بیا باشگاه بازکن رفتیم من ورزش شده برام مثل غذا اینقدر دوسش دارم من روزی ده یا یه ربع هم به جز ایروبیک طناب میزنم 

خوب وزنشو کم کنه بعد ورزش نکنه دوباره بر میگرده من یه ماه باشگاه نرم فوری چاق میشم ولی من هرجور باشه ...

من اصلا استعداد چاقی ندارم 

چن ساله وزن، همیشه تو 53 اینا بوده 

تو بارداریم زیاد کردم ،فعلا ی ماهه رو برم ببینم چجوریاس ،اخه میگن تو روحیه هم تاثیر خوبی داره ایروبیک ،شاید ولش نکردم

ببین گلم تو الان بچه هم شیر میدی خوب نمیتونی مثل کسی که بچه نداره رژیم بگیری اینم در نظر بگیر

اره اینم هس دگ 😩

2706