2733
2734

دوستانی که تجربه دارن لطفن بگن کدوم مفید تره، 

مشکل مالی ندارم مشکل جا دارم! کدومو بگیرم؟! آیا همش لازمه؟! یکیش کافیه؟! لطفن تجربه هاتونو بگین!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
تشک گار دار بگیر بچه راحتتره توش

واسه حمل و‌نقل بچه هم مناسبه؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
کریر خیلی خوبه بچه کوچیکه بغل کردنش سخته راحت تری.اگر با ماشین زیاد بیرون میرید خیلی لازمه

صندلی ماشین خوب جداگانه میخرم

چون کریر به عنوان صندلی ماشین مدت کوتاهی قابل استفاده است

2740
صندلی ماشین خوب جداگانه میخرم چون کریر به عنوان صندلی ماشین مدت کوتاهی قابل استفاده است

بچه تا زمانی که نمیشینه نمیشه تو صندلی گذاشت.حالا باز انتخاب با خودتونه ولی کریر استاندارد باشه کمر بچه هم اذیت نمیشه 

یه مدل کریر هست صندلی ماشینم میشه  بعضیهاش کالسکه هم میشه من دنبال اونا هستم..ترکیه هست ولس شای ...

اکثرا اینجورن...مثلا مارک گراکو هم کریرش صندلی ماشین میشه رو کالسکه هم سوار میشه

من از کریر خیلی استفاده کردمدچون هم میتونستم خودم با ماشین بچمو ببرم بیرون هم وقتی با همسرم بودم مجبور نبودمدتو بغل بگیرم و امنیتشم تو ماشین بیشتره هم اینکه دکترش به خاطر کولیک گقت شبهایی که بیتابه تو کریر بزار شیب داره برا دل دردش خوبه البته برای شبا مه توش بخوابه یه تشک چه برا تو کریر درست کردم و یه پتو کوچیکم تا میکردم زیر تشک میزاشتم که یکم شیبشو کمتر کنم

یه مدل کریر هست صندلی ماشینم میشه  بعضیهاش کالسکه هم میشه من دنبال اونا هستم..ترکیه هست ولس شای ...

همینجا هم زیاده اینی که میگی

مکسی کوزی داره ، به فروشگاه هم هست به اسم بهشت کودکان تو خیابون ولیعصر، انواع و اقسام کالسکه ها رو داره ولی قیمتاش بالاست این مدلا از ۷-۸ تومن داره تا ۱۴-۱۵ تومن

همینجا هم زیاده اینی که میگی مکسی کوزی داره ، به فروشگاه هم هست به اسم بهشت کودکان تو خیابون ولیعصر ...

منم مکسی کوزی داشتم اصلا بچه اذیت نمیشد تا یکسالگی که راه افتاد استفاده کردم

2706