2733
2734
عنوان

کسایی ک واقعا غصه دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 100 پست

من بعداز سقط، از تو ناامیدتر و داغون‌تر بودم...میخوای زودتر باردار شی بگرد تو شهرتون طب سنتی پیدا کن.. من و دوستام بعداز مدتها انتظار،با طب سنتی باردار شدیم.. همون ماهِ اولی که رفتیم طب سنتی ،باردار شدیم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت میکنم عزیزم ولی اینقدر نا امید نباش منم سال 94 یه سقط داشتم بعدش خدا یه پسر بهم داد فرشته ولی فلج مغزی ناشکر نیستم ولی اگه سقط شده بود غم رنجم یک هزارمم نبود بازم راضیم به رضاش حتما حکمتی بود دلم شکسته با دل شکسته واست دعا میکنم دامنت سبز شه و خدا بهت بچه سالم و صالح بده 

خیلی میان تو این گروه واسه اینکه بچه دار بشن دعا میکنن

خیلی زیاد،حاجت میده

با ایمان و اعتماد و اعتقاد قلبی بیاید.

شک نکنید خدا جواب اعتمادتون رو به نحو احسن و به بهترین شکل ممکن میده انشاالله.

2728
حال ی ادمی رو دارم که یه راه پرخطر و سخت و طاقت فرسا رو تا ته بره برسه ب اخرش ذوق کنه وخداروشکرکنه ب ...

عزیزم توکارای خدا حکمتی هست که منوشما نمیفهمیم ناشکری نکن عزیزم 

لطفا برای سلامتی مادرم صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد 
2740
ایشاالله زود باردار میشی من وقتی غمو تو چشمای شوهرم میبینم کلا دنیا برام تمومه میدونی تاالان خیلی ...

انشاالله هرچیزودتر یه بچه قشنگ خدا بهت بده سالم و سلامت 🤲

لطفا برای سلامتی مادرم صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد 
درکت میکنم عزیزم ولی اینقدر نا امید نباش منم سال 94 یه سقط داشتم بعدش خدا یه پسر بهم داد فرشته ولی ف ...

همیشه ازخدا خواستم هیچ زنی رو بابچه امتحان نکنه.سرخودم اومد😪😪😪😪خیلی واسه گل پسرت ناراحت شدم عزیزم

همونlia73 سابقم
یا امام حسین دلمو اروم کن😭😭

خیــــره فی ماوقع

در هر اتفاقی خیری هست.

ما ظاهر قضیه رو میبینیم و نمیدونیم.

اما حتما صلاح و مصلحتتون در اینه.

یه سربه گروه ذکری که گذاشتم بزنید.

حتی میتونی دستور گیاهی هم بگیری واسه بارداری که جواب میده تمام راهنمایی ها و .... فی سبیل الله

حق داری ناراحت باشی عزیزم کساییکه طعم این انتظار تلخ رو چشیدن میفهمن چی میگی...چاره چیه با تقدیر نمیشه جنگید فقط باید صبر کرد وکنار اومد😔😔😔😔😔

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706