2737
2734
عنوان

کسایی ک واقعا غصه دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 862 بازدید | 100 پست

واقعا ما بنده ها هیچوقت راضی نیستیم 

من دومین پسرم رو ۲۰ روز که بدنیا اوردم و همش حسرت دختر داشتن دلم رو میسورونه مخصوصا که دوتا از فامیلا مثله من یه پسر داشتن دومی رو باهم بودیم مال اونا دختر شد😔

من هنوزم مثله احمقا گاهی میرم تو فکر و میگم کاش دختر بود چرا انقدر نادونی میکنمو ناشکری نمیدونم خدا خودش سر عقلم بیاره

استارتر عزیز ان شاءالله با جمیع کسانی که ارزویه بچه دار شدن دارن دامن شما هم سبز بشه و حس ناب مادر بودن رو تجربه کنید

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ما بنده ها هیچوقت راضی نیستیم  من دومین پسرم رو ۲۰ روز که بدنیا اوردم و همش حسرت دختر دا ...

عزیزم ایشالا خدا جفت پسراتو برات حفظ کنه و اگه شرایطشو داشتی بازم اقدام کن ی خاهرخوشگل ونازهم بیار واسه پسرای گلت. مرسی ازدعای خوبت. ایشالا دعای شما دوستای گلم ب گوش خدابرسه .خیلی داغونم 

همونlia73 سابقم
عزیزم ایشالا خدا جفت پسراتو برات حفظ کنه و اگه شرایطشو داشتی بازم اقدام کن ی خاهرخوشگل ونازهم بیار و ...

ممنونم گلم سلامت باشی 

توکل بخدا 

خودمم فکر میکنم نمیتونم بیخیال دختر دار شدن بشم ولی خیلی سخته بارداری و زایمان و بچه بزرگ کردن وبحث اقتصادیشم مطرح هستش ولی بازم به خدا میسپارم 

ان شاءالله خدا میشنوه و به زودی بدون دردسر باردار میشین

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
2738