2737
2739

سلام مامانا چند تا قوطی شیرخشک الکر دارم ک پسرم دیگه نخورده تا برج۷،۲۰۱۹اعتیار داره کسی خواست بگه 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میشه بدونم قیمت چنده ؟

همون قیمت خریدم من تاپیکامو نگاه کنی خودم پارسال دربدر شیرخشک بودم ۲تا پیداکردم دونه ی۱۰۰وخوردی مجبوری خریدم واقعا سختم بود 

عزیزم بفرست واسه سیلزدگان ثواب داره بچه هاشون گرسنه هستند فک کن بچت خورد تموم شد

سلامتی بچت بفرست

انشالله پول دکتر ودوا واسش ندی گلم

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

نذر علی اصغر امام حسین کن که بلا از بچت دور باشه بفرست واسه سیل زدگان

ثواب داره

ماهم همین امروز یهذکامیون از مسجدمون خوراکی ابذمعدنی و.... فرستادیم خودم دویصت کمک کردم کمه ولی صدقه رفع بلاست

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
نذر علی اصغر امام حسین کن که بلا از بچت دور باشه بفرست واسه سیل زدگان ثواب داره ماهم همین امروز یه ...

عزیزم اخه مشکلش اصلا پول نیست  فدای یه تارموی پسرم این شیرخشک بدمزه هست‌وهربچه ی نمیتونه بخوره مخصوص الرژی 

2740

من پسرم دوسالشه دیگه داشتم از شیر میگرفتمش حالا که شما این شیرو داری گفتم بگیرم براش 

چند تا داری؟دونه ای چنده؟

امیدوارم زود ببینی پیاممو برادر شوهرم از تهران میخاد بیاد خونم میخاستم بگم اون بگیره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من پسرم دوسالشه دیگه داشتم از شیر میگرفتمش حالا که شما این شیرو داری گفتم بگیرم براش  چند تا د ...

سلام عزیزم ۵تا دارم دونه هم۳۰تومن ک خریدم

من پسرم دوسالشه دیگه داشتم از شیر میگرفتمش حالا که شما این شیرو داری گفتم بگیرم براش  چند تا د ...

عزیزم چیکارمیکنی میخوای نمیخوای قولشو به کس دیکه بدم

عزیزم چیکارمیکنی میخوای نمیخوای قولشو به کس دیکه بدم

عزیز بده بره 

برادرشوهرم برنامش فعلا بهم خورد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....