2737
2734
عنوان

هفته ی بعد زایمانمه. بیاین

453 بازدید | 54 پست

سلام . من تصمیم گرفتم سزارین کنم. ولی امروز یکی منو خیلی ترسوند و گفت تا یک ماه درد بخیه داری و نمیتونی راه بری تا آخر عمرتم کمردرد باهات میمونه.

خیلی میترسم. اشکم داره درمیاد.

کسی هست از سزارینش راضی باشه؟

من اصلا تحمل زایمان طبیعی رو ندارم. سنم کمه میترسم

زایمان طبیعی دردش چند لحظه است

تا مجبور نشدی سزارین نکن

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من ۱۵ روزه سزارین شدم کاملن هم راضیم دردبخیه از روز دهم یعنی روزی ک بخیه ام روکشیدم ندارم.کمردردم ندارم.من رفتم زایمان طبیعی کنم مرده و زندم اومد جلو چشمم۶ ساعت درد کشیدم فقط توبیمارستان درد کشیدم دهانه رحمم۵ سانت باز شد بردن سزارینم کردن.لگنم مناسب نبود وزن بچمم ۴ بود.فقط الکی دردکشیدم .جای خوب سزارین کن نترس

خدایا شکرت که مرد کوچیکمو بهم هدیه دادی💖سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش❤

آبجی من سزارین کرده میگه راحته درد نداری ، کمر درد هم نداره اما میگه هنو بعضی اوقات بعد گذشت ۷سال اون قسمتاش یکم درد میاد ...ولی به من گفت طبیعی بهتره ...خودش یک طبیعی داشته یکی سزارین

کی گفته تا اخر عمرت کمردرد داری؟؟؟؟؟؟؟ این همه زن اطراف ما سزارین کردن هیچ.کدوم کم دردی نشدن . 

نه تا آخر عمرت . وقتی سنت بالاتر بره کمر درد ممکنه به سراغت بیاد خواهرم و جاریم دچارشن . تازه اینها کاملا مجبور بودن .

2706