2737
2734
عنوان

امکانش هست باردار باشم؟

203 بازدید | 27 پست

من تو روزای تخمک گذاری اقدام داشتم ..ماه سوم اقدامم هست هیچوقت تو این سه ماه اینجوری نشدم یا اصلا امکان نداشت موعدم عقب جلو بشه. 

امروز موعدم بود ولی پریود نشدم در صورتی که من چند روز قبلش همیشه دل دردام شروع میشد ولی اصلا دل درد ندارم فقط کمر درد و سر درد دارم و ببخشید همش یهو خیس میشم.دیروز و چند روز پیش بیبی گذاشتم منفی شد😑

فردا اگه نشدم برم آزمایش؟یا اینکه بیبی منفی شده خبری نیس؟

ازمایش نرو

چند روز صبر کن دوباره بی بی بزن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مث شماام...ولی ترشح قبل ازپریود طبیعیه..

۴روز مونده ب موعدم

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    

چند روز صبر کن بعد برو آزمایش.ان شالله ک بی بی چک میزنی و مثبت میشه.ولی توی حرفای مادرا و مادر بزرگا میگن ب هم ریختن پریود و عقب و جلو انداختن نشونه خوبیه و زود باردار میشی بعدش

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2738

اینجا چندنفرگفتن ۱۰روز بعداز موعدشون فهمیدن باردارن

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    

سلام خوبین خانما من ۲۰ روره پریودم عقب افتاده خیلیی برام عجیبه تاحالا انقدر عقب ننداخته بودم دوتا بی بی هامم منفی شد یهو کمر درد میشم میگم دیگه دارم پریود میشم ولی هیچی سینه هام داغ میشه جلوگیریم داشتم طبیعی

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706