2737
2734

پنجره های خونه که رو به رفت و آمد عام هست قدتونم شاید به بیشترش نرسه رو خودتون تمیز میکنین یا شوهرتون یا کی؟چند وقت یکبار؟با چی؟

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما پنجره ب بیرون نداریم ولی بالکنمون در و پنجره داره روبروش ایرانیت زدیم پدرم دراومده از بس سابیدم

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
ما امسال یکبار😐 چون پشت پرده است مشخصم نیست

از داخل مشخص نیست ولی از بیرون معلومه ساختمونای روبه رو به هر حال میبینن

من هر یک ماه پنجره هارو با توریهاشو درمیارم میشورم و پاک میکنم بعد باروزنامه .لای پنجره هارو و طاقچه ...

پنجره هارو درمیاری؟

2738
از داخل مشخص نیست ولی از بیرون معلومه ساختمونای روبه رو به هر حال میبینن

ما طبقه دومیم 

والله من هیچ وقت به پنجره ها دقت نمیکنم چون به هر حال باد و بارونه . کثیف میشه از بیرون . 

بنظرم شما هم اذیت خودت نکن

ما طبقه دومیم  والله من هیچ وقت به پنجره ها دقت نمیکنم چون به هر حال باد و بارونه . کثیف میشه ...

منم اهمیت نمیدادم ولی وقتی دیدم پنجره های همه تمیزه و برق میزنه همیشه فکرم درگیر شد اخه تا حالا کسی رو موقع تمیز کردن پنجره ندیدم همه ام تمیزن خواستم ببینم چند وقت یکبار با چی تمیز میکنن بقیه