2737
2734
عنوان

خانوما ی لحظه بیاین

115 بازدید | 15 پست

بستن لباس زیر باعث سرطان سینه میشه بیش از حدش؟ 

اگه اصلا استفاده نکنیم بازم عوارضی داره؟ 

لطفا شوخی نکنید دارم جدی میپرسم .

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

ن بابا زیاد بستنش خوب نیس شبا وقت خواب در بیار

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منکه فقط برم بیرون می بندم تا حالا تو خونه نیستم قلبم میگیره

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
2738

استاتر ببخشید بچها ی سوال قرص جلوگیری بعد چ مدتی جواب میده؟؟منظورم اینه بخام رابطه طبیعی داشته باشم و با ریختن م*ی داخل وا*ن اتفاقی نیفته 

بعد یک ماه استفاده کافیه؟

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
اصلا استفاده نکنی ک خوب نیست باعث افتادگی سینه میشه اما روزی دوبار در بیار استراحت بده بهشون مخصوصا ...

من دو ساله خیلی کم استفاده میکنم اگه دوباره استفاده کنم از افتادگی جلوگیری میکنه؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
خب من خیلی خیلی کم استفاده میکنم .میترسم باز عوارض داشته باشه 

ن بابا اگه کمه 

من ک تو خونه اصلا نمیبندم ولی سینه هامم بزرگ نیست ک شل بشه

من دو ساله خیلی کم استفاده میکنم اگه دوباره استفاده کنم از افتادگی جلوگیری میکنه؟

اگه سینه هاتون افتاده شده برگشتن ب حالت قبلیش خیلی سخته با تمرینات ورزشی و لوسیون های سفت کننده تا حدودی جبران میشه

اما استفاده کردن خیلی بهتره 

منم عین شمام نمیتونم تنگی نفس میگیرم افتادگی پیدا نکرده؟

نه البته برای من قبل از زایمان خیلی کوچیکه بود الآنم بعد از زایمان دور پیدا کرده

یعنی در حد افتادن نبوده هیچوقت😁

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
2706