2737
2734

دیشب رفتم دکتر گفت قندت بالا باید بیاری پایین ، واسه دو هفته دیگه برام آزمایش مجدد نوشته اگر نیاد پایین باید انسولین بزنم کمکم کنید چطور بیارم پایین من زیاد اهل شیرینی نیستم نمی‌دونم چرا اینقدر بالا 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.
برنج، ماکارونی، نون، سیب زمینی، قند، شکر، شیرینی جات نخور

گرسنم میشه که چی بخورم جاش 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها کسی نمیدونه ، به نظرتون برم دکتر تغذیه ؟

2728

ای خدا ،خوب اگر میدونید بگید دیگه زورتون میاد نوشتن ، آدم به کمک نیاز داره که تایپیک میزنه 

عزیزم باید مراعات کنی دیگه

من داشتم رژیم غذایی از دکتر غدد گرفتم انسولینی نشدم اما متفورمین میخوردم

قند ناشتا خیلی مهمه

شام سعی کن سوپ جو بخوری جو کلا قند رو کنترل میکنه

گشنت شد بیسکوبیت ساقه طلایی بخور

عزیزم باید مراعات کنی دیگه من داشتم رژیم غذایی از دکتر غدد گرفتم انسولینی نشدم اما متفورمین میخوردم ...

میشه از رژیم غذاییت بگی، چون سرکار میرم سخته ، همون قند با چایی که میخورم سرحال میشم امروز خیلی حالم بد بود صبحانه چی بخورم یعنی کامل نان و برنج حذف کنم 

2738

اصلا قند نخور

خرما بخور عسل بخور

من صبحانه اندازه ی قوطی کبریت پنیر و نون یک کف دست و شیر و دو تا خرما

بعد کلا سه واحد میوه میتونستم تو روز بخورم

شام و ناهارم هشت تا نه قاشق غذا خوری پلو و خورشت

نون بربری هم نحور اصلا فقط سنگک

اصلا قند نخور خرما بخور عسل بخور من صبحانه اندازه ی قوطی کبریت پنیر و نون یک کف دست و شیر و دو تا ...

ممنون ،حتما مراعات میکنم 

من قندم ناشتام خوب بود ولی بعد غذا بالا لود

برا همین انسولین نداد دکترم شما باید ببینی قندت چ جوریه

فعلا مراعات کن اگر ی دستگاه تست قند هم بگیری خوبه چک کنی ناشتا و دو ساعت بعد از هر وعده غذایی

2706