2737
2734

عین بچه های دو ساله رفتار میکنن. فقط لجبازی و میخوان حرص آدمو دربیارن

مثلا مادرشوهرم همیشه میگفت نیکان شبیه خودته (پسرم) ولی الان که از دستم ناراحته بهش میگه وااای تو چقدر شبیه سعیدی(شوهرم) سعید مامانی تو🤣🤣🤣 منم تو دلم فقط میخندم میگم خدا شفاتون بده

یا پدرشوهرم بچمو بغل میکنه میگه مامانش کو مامانش بیااا بگیرش بعد میبینم مادرشوهرم و میگه😑😑😑

یا مثلا بچمو میندازه بالا میگم نندازین میترسه خودشم میگه نگاه میترسه دل نداره ولی بازم میندازه بالا

خدایا من چند سال دیگه باید اینا رو تحمل کنم؟ 

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 

شما چندسالته?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی،چقدم گوگولین😁

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2740

اگر خانواده شوهر منو ببینی میگی اینا نوزادن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

واقعا هم همینه.مامان بابای منم گاهی عین بچه ها میشن لج میکنن باهم قهر های بچه گونه میکنن برادرزاده ام که سه سالشه میشینه نصیحتشون میکنه😁😁😁😁

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

پدرشوهر مادرشوهر‌ من فقط بلدن گله کنن

حرف بزنن

هرررر کارررر کنی بازم حرفه

شوهرم منو تو عروسی دیده بود چند سال برو و بیا

خانواده ها مخالف

اونوقت اون روز پدرشوهرم میگفت شما ایقد التماس کردید و ایقد تلاش کردین تا تو رو بدیم پسرمون