2737
2739
عنوان

پدر شوهر و مادرشوهر من و اگه ببینید فک میکنین دو سالشونه🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر شوهرم طفل شش ماهه است.مثلا اگه اسم شوهرم حمید رضا باشه مادرشوهرم می گه اسم بچتونو بذارید حمید! بچه ای که وجود نداره! و مادرشوهرم اونو سفید و موفرفری تجسم می کنه 😂 این اگه خیالات کودکانه نیست پس چیه؟ 

2731
فقط اونجاش که میندازه بالا میگه ببین میترسه باز خدارو شکر کن میندازه بالا میگرتش😁

با کمال پررویی بهم میگفت خب تو نگاه نکن من میندازمش بالا روتو بکن اون طرف

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 
مادر شوهرم طفل شش ماهه است.مثلا اگه اسم شوهرم حمید رضا باشه مادرشوهرم می گه اسم بچتونو بذارید حمید! ...

طفل شش ماهه رو خوب اومدی 🤣🤣🤣

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 

مال منو ببینی چی میگی.... تو عید باهاشون رفتیم مسافرت... از همونجا پیام دادم به خواهرم که پدر شوهرم انگار کودکستانیه.... فک میکردم پسر منکه سه سالشه کوچکترین عضو خانواده هست تازه بعد ده سال فهمیدم کوچولو ترین عضو پدر شوهرمه.... تو سفر بهانه میگرفت اینو میخوام اونو نمیخوام.... فک کن تا این حد  

2740
پدرشوهر مادرشوهر‌ من فقط بلدن گله کنن حرف بزنن هرررر کارررر کنی بازم حرفه شوهرم منو تو عروسی دیده ...

آخ آخ گفتی

یه بار به شوهرم گفتم اگه جلو پای بابات تا کمر هم خم بشم و قربون صدقه ش برم آخرم میگه به من بی احترامی کرد

پدرشوهر مادرشوهر‌ من فقط بلدن گله کنن حرف بزنن هرررر کارررر کنی بازم حرفه شوهرم منو تو عروسی دیده ...

بگو تو ایران همیشه، همه تاریخ و عوضی تعریف می کنن و به نفع خودشون، شما هم روش پدر جان 😂😂

مال منو ببینی چی میگی.... تو عید باهاشون رفتیم مسافرت... از همونجا پیام دادم به خواهرم که پدر شوهرم ...

ای خداااا 🤣🤣🤣🤣

چه بیشعور😑

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤