2737
2734
عنوان

سوتی های سال 98 من

6495 بازدید | 34 پست

عاقا نمیدونم چرا از اول  این سال دارم سوتی های بد میدم  

تو عید رفته بودیم خونه خاهر شوهرم سیفون دستشوییشون مشکل داشت رفتم دستشویی دو ساعت تو دستشویی داشتم با سیفون ور میرفتم تا آب بزنه ببره  دستشویی فرنگی بود نمیشد به آب لوله کشی متوسل شد

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

آخرم کلافه شدم اومدم بیرون،البته تمیز کاری کردم ولی خب مشکل داشت هنوز بطور دلخواه تمیز نشده بود  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بعد رفته بودم خونه بابام پسر عمم اینا اونجا بودن رفتم تو اتاق ک لباسمو عوض کنم بریم خونه خودمون در اتاق بستم نگو ازین جالباسی های پشت در داشتن کامل بسته نشده بود ولش کردم بینش باز مونده بود منم داشتم شلوارمو عوض میکردم ک یهو دیدم پسر عمم در اتاق باز کرده  

هم اون خجالت کشید هم من مث گندم برشته دور اتاق داشتم میپریدم ک مثلا منو نبینه  اونم شکه شده بود در بست   

دوباره امروز رفتم دستشویی اومدنی مانتوم تو شلوارم گیر کرده بود متوجه نشده بودم همکارم دید واااااااااااای خدااااااااا

انگار امسال کمر بسته آبرومو ببره

بخدا من خیلی آدم حساسیم خیلی حواسم به همه چی هس نمیدونم چم شده اصن!!!

خب سیفون مشکل داشته دیگه سوتی شما نبوده که😐

نه عاخه خب بعدش فامیلشون رفت

من  

فامیلشون  

پس خدا تا آخر این سال عاقبتتو بخیر کنه با این سوتیا! 😅😅😅😅

واقعا بخدا!

اصن نمیدونم چرا اینجوری شدم

هی داره روز ب روز ک میگذره بدتر میشه

2706