2733
2739
عنوان

کسی بواسیر داره اینجا

402 بازدید | 13 پست

سلام من مامانم خیلی مشکل یبوست داشت تا اینکه بواسیر گرفت ولی روش نمیشه بریم دکتر واسه معاینه .میخام یه کلینیک که پزشک خانم داشته باشن و با لیزر بواسیرشو بردارن بهم معرفی کنین اگه میشناسین . خیلی ها کلینیک نوین و بهم گفتن تو ونک یا دکتر علیرضا زارعی ولی هنوز مطمئن نیسم کامل 

اگه درمان نکنیم چی میشه

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=86268188]چکار کردی رفع شد؟؟[/QUOTE]

یه بسته پماد آنتی همورویید از داروخونه گرفتم مصرف کردم،درکنارش هم یه آجر آب نخورده را مرتب میذاشتم رو گاز بعدم حوله دورش میپیچیدم نیم ساعتی روش مینشستم با همین دوتا کار رفع شد.من جوری بودم که تو دستشویی(گلاب به روت واس مدفوع)اشک میریختم از درد و مشت میکوبیدم تو دیوار.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

عزیزم چرا همون اول درمان میخای عمل کنه مامانت,منم دارم تو حاملگی یک ماه زمین گیرم کرد درداش خیلی بد بود رفتم یه دکتری بهم شربت داد یبوستم که رفع شد کم کم اونم خوب شد,معاینشم به پهلو میخابه یه ذره نگاه,میکنه,منم از خجالت میمردم ولی درد شدید مجبورم کرد برم و خداروشکر بهترم

دشتمان گرگ اگر داشت نمی نالیدم                      نیمی از گله ی ما را سگ چوپان خورده
2738

[QUOTE=86268252]علائمش چيه؟ منم يك ماهي هست يبوست دارم و هنگام دفع خون ميبينم يه كم ميترسم[/QUOTE]

ازشماهم همورویید هست.علائمش درد،خارش،دفع دردناک مدفوع،گاهی بیرون زدگی گوشت اضافه،گاهی خون.

من حدود ۲سال پیش موقع دسشویی خون دیدم کلی😐 رفتم دکتر گفت چون بار اولته اشکالدنداره ولی تکراررشد بیا

الان دیگه خون ندیدم ولی از دیروز انگاری زخمه    خیلی میترسم   به من گفت همورئیده   منن روم تمیشخ برم بخاطر معاینه 🙄

[QUOTE=86268824]اون پماد رو بدون نسخه هم میدن؟[/QUOTE]

آره عزیزم من اصلا دکتر نرفتم البته از ترسم.داروخانه که بری بگی بهت میدن از من یه پکیج بود یه دستگاه کوچولو همراه با پماد واس چند شب البته اون آجر داغ کردنه ۸۰ درصدشو خوب کرد این پماده ۲۰ درصد.حتما پیشنهاد میکنم آجرداغ رو حتما انجام بدید چندین بار در روز اون وقت نتیجه شو میبینید.