2733
2734
عنوان

زايمان زودرس در ٣٥ هفتگي

363 بازدید | 36 پست

امروز ٣٥ هفتم شد هفته ١٨ سركلاژ شدم و تا هفته ٣٤ استراحت مطلق بودم خيلي نگرانم زايمان زودرس داشته باشم خيلي ميترسم امپول پرلوتون ميزنم و قرص ايزوكسوپرين هم ميخورم ممكنه به ٣٧ ٣٨ نرسم خيلي نگرانم

اصلا و ابدا نگران نباش دوست من ۳۵هفته زایمان کرد حتی بچه اش تو دستگاهم نرفت

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرچی نگران باشی بدتر میشه گلم. سعی کن آرامش داشته باشی و اصلا به چیزای منفی فکر نکنی. منو قرار بود هفته ۳۱ سزارین کنن. شاید سه چهار بار بردنم اتاق ایزوله که اورژانسی زایمانم کنن ولی به لطف خدا بچم هفته ۳۸ به دنیا اومد و سالمه

من ۳۳و۴ روز زایمان کردم بچم کلا ۵ روز دستگاه بود

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

دوست من ۳۲ هفته زایمان کرد بچشم تو دستگاه نرفت اصلا

وزنش دو و چهارصد بود

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

اصلا نگران نباش منم دوقولو باردار بودم بچه هام دوهفته ای زود ب دنیااومدن هیچی نشد الان دوسالشونه خیلی هم سرحال ایشالا توام ب سلامتی فارغ میشی اینم بگم منم کلا استراحت مطلق داده بود .اصلا نگرانی نداره انقد استرس نده استرس خوب نیس برا بچه ها

نه همش خواب بودم دوروز يكبار حموم فقط هم دستشويي فرنگي 

حالت نشسته چی؟فقط دراز میکشیدی یا مینشستی هم؟

واسه امپولات میرفتی درمونگاه یا تو خونه میومدن برات میزدن؟

ببخش من سوالام زیاده گلم اخه چون با موفقیت حاملگیتو طی کردی و سرکلاژ هستی ازت میپرسم

2706