2737
2734
عنوان

هر که سرخ کن داره بیاد........

133 بازدید | 18 پست

سلام خانما. من یه سرخ کن دارم مال جهیزیه م هس الان هفت سال گذشته هنوز از کارتن بیرون نیاوردم. راستش بعضی میگن خوبه بعضی هم میگن به درد نمیخوره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یکی دارم دلونگی که باید روغن بریزی و برای سرخ کردن مرغ و بادمجون خوبه

یکی دیگه دارم تفال....که فقط با ۱ قاشق روغن کلی سیب زمینی عین بیرون سرخ میکنه....توش کتف و بال هم سرخ میکنم بدون روغن.....عالیه برای سرخ کردن کدو

همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد

من دارم به نظرم عالیه.تنها ایرادش اینه که ماهی یه بار باید قشنگ تمیزش کنی که چربی نگیره.من فقط هم باهاش سیب زمینی سرخ میکنم چون بقیه چیزا باعث میشه روغنش بو بگیره.درضمن مال من از این بدون روغنای چرخشیه.روغن کم میخواد.به نظر من که خیلی خیلی خوبه

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2740

فقط به درد مهمونی میخوره که مقدار زیادی مرغ و بادمجون و سیب زمینی استفاده میکنی

همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد
من یکی دارم دلونگی که باید روغن بریزی و برای سرخ کردن مرغ و بادمجون خوبه یکی دیگه دارم تفال....که ف ...

اخه روغن داخلش که هی داغ میشه که ضرر داره دوباره استفاده کنی. من بیشتر ازون میترسم 

من دارم به نظرم عالیه.تنها ایرادش اینه که ماهی یه بار باید قشنگ تمیزش کنی که چربی نگیره.من فقط هم با ...

چه خوب. مال من دو نیم لیتریه یعنی باید یه قوطی کامل روغن بریزم داخلش. الان بدون روغن اومده خیلی خوبه 

کاربرد ندار چون کلی روغن مصرف میکنه و روغنشم نمیشه طولانی مدت توش نگهداشت ک فاسد میشه...ولی برای مهمونی کاررا انداز...

گرچند من موقع جهازم وسیله ای خریدم ک هم سرخ کن هم پلوپز هم بخار پز و استفاده های دیگه شو میکنم

چه خوب. مال من دو نیم لیتریه یعنی باید یه قوطی کامل روغن بریزم داخلش. الان بدون روغن اومده خیلی خوبه ...

اره خیلی عالیه.داخلش کجه فقط اون قسمتش روغن میریزی بعد چرخشی میاد توی روغن

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه