2733
2739

امروز طبق روال روتین بچه رو بردیم بهداشت ، دکترش بعد معاینه گفت دچار تپش قلب هست دختر تون و یه صدای اضافی هم از نوک قلبش شنیده میشه و ما رو ارجاع داد بیمارستان رجایی ، اونجا هم برا سه شنبه وقت دادن ، خانوما کسی بچه اش در  ماه های اول چنین مشکلی داشته که برطرف شده باشه ؟ دخترم ۲٫۵ ماهشه 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من فقط امیدوارم و آرزو دارم هیچی نباشه و سلامت باشن.همین.

-و عشق گرچه قافیه اش مشکل است،ولی اگر که خدا بخواد ردیف خواهد شد...                                                                       -من باید الان دغدغم این باشه که صبح از خواب پامیشم همسرم رو ببوسم، لپُ های دخترِ خوشکلم رو بکشم و با لگد پسرم رو بیدار کنم بره نون بگیره نه اینکه تو فکر این باشم که وقتی آنلاینه چرا سین نمیکنه.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              -با افتخار یک مرد فمینیست هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بهداشت کجا.دکتر قلب اونم رجایی کجا.به حرف بهداشت توجه نکن

حالا قراره اکوی قلب و سونوی قلب بگیرن ازش ، آخه دکتر بهداشت مرکزی بود یه پیرمرد خیلی با تجربه که همه ازش تعریف میکردن 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2706