2733
2734
عنوان

سنگینی واژن

1010 بازدید | 12 پست

سلام خانومای محترم.میشه راهنماییم کنید.من الان 24هفته و3روزمه دیروز یه مقدارکار خونه کردم زیادسرپابودم ازغروب شکمم سوزن سوزن میشه وتیر میکشه ویه احساس سنگینی تو واژنم دارم یعنی وقتی سرپا هستم انگار یه چیزی میخواد خارج شه.کمرم یکم درد میکنه هرازگاهی هم زیر شکمم منقبض میشه.به نظرتون خطرناکه این وضیعتم؟دیگه ازدکتر رفتن خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سر پا واینستا شیاف سیکلوژیست داری بزن و بخواب ولی برو دکتر حتما تو هفته های بالا باید خیلی مراقب باش ...

راستش من تا چندوقت قبل استراحت مطلق بودم خیلی خونه نامرتب بود گفتم یکم تمیز کنم بینش استراحتم میکردم .خیلی میترسم

2740
راستش من تا چندوقت قبل استراحت مطلق بودم خیلی خونه نامرتب بود گفتم یکم تمیز کنم بینش استراحتم میکردم ...

نکن عزیز من دکتر که الکی استراحت نمیده تو هفته های بالاتر مراقبتت باید چند برابر بشه الانم استراحت کن اگه انقباضات بیشتر شد حتما دکتر برو 

نکن عزیز من دکتر که الکی استراحت نمیده تو هفته های بالاتر مراقبتت باید چند برابر بشه الانم استراحت ک ...

حتما میرم به دکترم پیام دادم فعلا جواب نداده.مرسی ازراهنماییتون