2733
2734
عنوان

خاطرات عجیب عروسی ها

785559 بازدید | 4014 پست

سلام .

دوستان تو ایام مبارک شعبانیه، بیاین بخندیم . 

خاطرات عروسی های جالب یا خاطرات جالب عروسی(!) رو بگید . 

پی نوشت : 

خدایا ماجرای سلفون اینجا تکرار نشه من طاقت ندارم😁😁😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

این رو چند جا دیگه تعریف کردم .

یه بار یه عرو سی دعوت بودم . خبر دادن عروس و داماد دارن میان. ورودی تالار یهو یه آهنگ شش و هشت بندری پخش شد و عروس از همون دم در، سینه بلرزون بندری رقصید رفت نشست سر جاش . نه سلامی نه علیکی نه خوش آمد گویی به مهمان ها !

برام عجیب بود .

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

یه چیز دیگه هم توی نی نی سایت خوندم همیشه یادم مونده ‌ .

کاربری پست گذاشته بود میگفت تو تالار به مهمونای عروس ماکارونی دادن به مهمونای داماد کباب !

تا عمر دارم یادم نمیره. غیر از عجیب بودن کار ، موندم برای اون تعداد آدم چطور ماکارونی درست کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عروسی خودم هم سوار آسانسور بودیم با همسرم و خواهرش، یه نفر نبود ما رو راهنمایی کنه کدوم طبقه بریم؟ ( من سالن رو قبلا ندیده بودم ) هی می رفتیم زیر زمین وسط آشپزخونه . بعد بالا وسط مردا . بعد پشت بوم. و....

آخرش سرگیجه گرفتم با حال بدی وارد تالار شدم 😢😢😢😢😢

2731

عروسی ماه عجیب ترین بود که از بخت بد منو همسرم هم خانواده من هم خانواده همسرم عین مهمون اومدن و رفتن و ازهیچیم خبر نداشتن کمر منو شوهرم شکست فقط زیربار فشار زندگی

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
یه چیز دیگه هم توی نی نی سایت خوندم همیشه یادم مونده ‌ . کاربری پست گذاشته بود میگفت تو تالار به مه ...

چقد عجیبببب🤣🤣🤣🤣 واقعا چجوری اینهمه ماکارونی پختن..

منم یه عروسی رفتم به اقایون خورشت گوشت دادن به خانوما مرغ 😑

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2738

😂😂😂😂😂

یه عروسی بود شهرستان بود و کلی اصرار که شما فامیل همسایمون هستید باید بیاید و.. 

خلاصه ما رفتیم  همه تو خونه بودن  و مثل گوشت کوبیده نشسته بودن و فقط یه شیرینی و شربت دادن با اخر شبم چلو گوشت  

بدترین جا این بود که عروس اومد بشینه غنر لباسش رفت بالاو زیرش شلوارک تا پایین زانو صورتی جیغ پوشیده بود😳

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨

یه عروسی رفتم عروس اصلا نرقصید گفتم چرا گفتن عیب میدونن و پشت سرش حرف میزنن اگه برقصه بعد همون عروس خانم انقدر تو عروسی ما رقصیده بود که نگو

گفتم اخه قبل بعد عروسی اشکال نداره بعد بیچاره تو عروسی خودش نباید برقصه

برای حل مشکلم دعام کنید و صلوات بفرستین برام ممنونم و حق نگهدارتون باشه
یه چیز دیگه هم توی نی نی سایت خوندم همیشه یادم مونده ‌ . کاربری پست گذاشته بود میگفت تو تالار به مه ...

تو سلف دانشگاه چطور برا دانشجوها اون همه ماکارونی درست میکنن دقیقا با همون مکانیزم درست کردن

😂😂😂😂😂 یه عروسی بود شهرستان بود و کلی اصرار که شما فامیل همسایمون هستید باید بیاید و..  خ ...

🤣🤣🤣🤣 شاید پریود بوده

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
2706