2737
2734

بچه ها ی سوال پرسیدم باردارم و مشکوک ب کیست خیلی اصطلاحات پزشکی داشت همه رو واسه کلینیک نوشتم ،اینم جوابم😐

کلی استرس بهم وارد شد با این جواب، و غلط بود و خداروشکر باردارم ،کاش یکی پیگیری میکرد ب این خانوم می‌گفت بلد نیسی بگو نمیدونم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگفته که دارین گفته مطرح میشه فقط همین 

انشالله بارداری بی خطری طی کنی 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2731

شما الکی نگران شدی. چیز بدی نگفته😐😐😐بنده خدا این همه درس خونده بعد توسط یکی الکی زیر سوال میره

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

افتراقی‌ وقتی گفته یعنی اگه تست مثبت بود اون موقع دکتر طبق تجربه و علایمش میگه که خارج رحم هست یا نه

یعنی وقتی لغت افتراقی و گفته منطورش این نیست که اگه تستت مثبته ۱۰۰% خارج رحمیه

یه ذره سوادمونو ببریم‌بالا خواهشا🙂🙏🙏🙏🙏

2738
چیزبدی ک نگفته. یعنی احتمالش هست

خب ب ی زن باردار بگن خارج رحم بارداری نگران کننده نیس! در صورتی ک اینجوری نیس و ی مسأله طبیعی بود اصلا ربطی ب بارداری خارج رحم نداشت

نگفته که دارین گفته مطرح میشه فقط همین  انشالله بارداری بی خطری طی کنی

میگه اگه باردار باشی خارج رحم، اگه نباشی هیچی ، خب خودم ک میدونستم باردارم کلی عذاب کشیدم و گریه کردم تا دکترم گفت ن اصلا ربطی ب خارج رحم نداره

میگه بارداری خارج رحم داری ،چیز بدی نیس!

نگفته داری

گفته افتراقی یعنی تشخیص احتمالی داده 

که احتمال داره اگه

مثبت باشه بارداری خارج از رحم باشه

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
شما الکی نگران شدی. چیز بدی نگفته😐😐😐بنده خدا این همه درس خونده بعد توسط یکی الکی زیر سوال میره

شما باردار باشی بعد بگن خارج رحمی الکی کلی گریه کنی و غصه بخوری ،این میشه زیر سوال بردن الکی؟ ی کلام می‌گفت با توجه به سوالت من نمیتونم راهنمایی کنم برو پزشک ،منم پزشکم نبود و نگران بودم ک پرسیدم

افتراقی‌ وقتی گفته یعنی اگه تست مثبت بود اون موقع دکتر طبق تجربه و علایمش میگه که خارج رحم هست یا نه ...

اصلا سوال من ربطی نداشته ب جوابش ،خوشبحال شما سوادت بالاس

حیف که نی نی یار دست و بالمو بسته😊😊😊

دستمال من🇹🇳زیر درخت🌳البالو🍒گم شده.                سواد داری؟!؟ 😲هااااا؟.                                            بی سوادی؟!؟ 😟واااااا؟.                                            پس تو خر🐴من هستی😐.                                      اخه این چی بود برامون میخوندن؟ 😩😩😩
2706