2733
2739
عنوان

ضعیفی چشم در کودکان زیر سه سال

273 بازدید | 8 پست

دخترم دوسال نیمشه دیروز بردمش واسه بینایی سنجی گفت شماره چشمش 5 😢

دخترم واسه تشخیص جهت ها هنوز کوچیکه فقط از روی معاینه با دستگاه به این تشخیص رسید.

الانم یه قطره داد که هر شش ساعت بندازم تو چشمشو دوباره واسه معاینه برم. اگر تغییری نکنه باید عینک بزنه.

واقعا امکانش هست بچه ای با دوسال سن نمره چشمش 5 باشه چطور ممکنه 😢

از طرفی همسرم دیشب گفت قطره رو من میندازم تو چشمم اگر عوارضی نداشت بنداز تو چشم دخترم. 

دیشب انداخته و الان میگه چشمام تاره. نمیدونم قطره رو شروع کنم یا نه؟ 

یا اصلا ببریم پیش یه متخصص دیگه؟

عزیزم مدل قطره همینه....تا چند ساعت دید تار میشه.....تهرانی؟ببر چشم پزشکی نور.....چند تا دکتر نشون بده ....

همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مدل قطره همینه....تا چند ساعت دید تار میشه.....تهرانی؟ببر چشم پزشکی نور.....چند تا دکتر نشون ب ...

نه تهران نیستیم ..ولی اگر نیاز باشه تهران هم میرم. مامانم اینا تهرانن. خیلی واسم عجیبه تا حالا بچه تو این سن ندیدم که عینک بزنه. اینطوری که دیگه نمیتونن بازی کنن و بالا و پایین بپرن 

2728

عزیزم حتما بیا تهران....چشم پزشکی نور....‌از قبل زنگ بزن وقت بگیر...نگران نباش 

همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد

عزیزم دخترت چشنش خوب شد چیکار کردین واسش .دختر منم اینجوریه دارم دق میکنم

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2738
به توصیه دوستمون اومدم تهران و معاینه شد مشکلی نداشت. الان شش سالشه هر سال میریم بینایی سنجی چشماش س ...

عزیزم تورو خدا کدوم دکتر بردین؟یعنی اشتباه گفته بودن؟

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..