2737
2739
عنوان

تعبیرخواب بدویید بیایید عشقولیا

111 بازدید | 20 پست

دیشب خواب دیدم ی پسر تقریبا ی ساله داشتم خیلی ام ناز بود کسی میدونه تعبیرش چیه ؟؟؟

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فدات عزیزم،خبرخوبه

خدااز دهنت بشنوه 

اخه یسریا میگن ک یعنی صاحب دختر میشی

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
خدااز دهنت بشنوه  اخه یسریا میگن ک یعنی صاحب دختر میشی

نه،خودم همچین خوابی دیدم بعدیه ماه بارداربودم😊وتوازمایشگاه گفتن مثبته شوهرم ازخوشحالی میپریدهوا😂 

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
نه،خودم همچین خوابی دیدم بعدیه ماه بارداربودم😊وتوازمایشگاه گفتن مثبته شوهرم ازخوشحالی میپریدهوا😂&n ...

وای جدی بچت چیع

2738

من مادربزرگم فوت شده همه ش ب خابم میومد باناراحتی میگفت من زنده م منو خاک نکنید زنده به گورم کردید...منم خیلی میترسیدم تااینکه رفتیم سرقبر قسمش دادیم دیگه نیاد خیلی وقته نیومده الان پشیمونم میگم شاید پیام‌مهمی بوده چون اوضاع زندگیمم خوب نیست

یکساله درگیر مریضی طفل سه سالمه مم هرکاری هم میکنم صدام بالا نمیره به همه متوسل شدم میشه براش دعا کنید شفای همه مریضا.کاش تو هیچ خونه ای مریض نباشه اگرم هست بچه نباشه
من مادربزرگم فوت شده همه ش ب خابم میومد باناراحتی میگفت من زنده م منو خاک نکنید زنده به گورم کردید.. ...

اگه بخواد بیاد ک میاد خودتو درگیر نکن عزیزم 

گل پسر😊،ماه دیگه یسالش میشه😘انشالله قسمت شماهم بشه

آیییی چ باحال خداحفظش کنه دلم ضعف رفت براش عزیزم مرسی انشالله

آیییی چ باحال خداحفظش کنه دلم ضعف رفت براش عزیزم مرسی انشالله

فدای توخانم گل،دلت بچه میخواد؟یا پسرمیخواد؟

فدای توخانم گل،دلت بچه میخواد؟یا پسرمیخواد؟

من احتمالش هست ک این ماه باردار بشم البته ۱۵ درصد احتمالش هست چون کیست دارم ولی دوسدارم باردار بشم شوهرم عشق پسرمه من اصلا برام فرق نمیکنه 

من احتمالش هست ک این ماه باردار بشم البته ۱۵ درصد احتمالش هست چون کیست دارم ولی دوسدارم باردار بشم ش ...

انشالله اول سالم وبعدیه پسرتپل مپل بیاد تودلت وبعدم بغلت☺😀😀

2706