2737
2734

سلام می خواستم نظر بدید ما بنایی داشتیم الان رسیدیم به در و پنجره حالا بنظرتون رنگ در اتاق خوابامون چه رنگی باشه ورنگ دکوراسیون خونه هم هنوز انتخاب نکردم کلا خونمون خالیه نمیدونم از چه رنگایی استفاده کنم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم نزدیک به کابینت ها انتخاب کن ولی در کل قهوه ای تیره قشنگ تر در میاد البته بازم به دکراسیونون و کف خونه بستگی داره

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...

رنگ در اتاق خواب که معمولا یا قهوه ای تیره اس ، یا بسته به مدل و دکورسفید !  خیبی خیلی کم رنگهای شبیه گردویی هم دیدم که جالب نیس ! 

مگه رنگ دیگه ای هم داریم؟

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2738
به نظرم نزدیک به کابینت ها انتخاب کن ولی در کل قهوه ای تیره قشنگ تر در میاد البته بازم به دکراسیونون ...

مشکل اینجاست هنوز رنگ کابینت هم انتخاب نکردم 

۱۴۰ متر زیر بنا سه تا اتاق داریم

ميتوني در و پنجره اتاق ها رو ماهگوني كني رنگ شيكيه، اگه ميخواي بزرگي خونه ات مشخص باشه سفيد كن در ها و پنجره ها رو. 

بعد به خودت، سليقه ات نگاه كن، ببين مبلمانت رنگ چوب هستن يا رنگ فانتزي و سفيد و صدفي و ... 

بيا بريم با هم خريد 😍 من عاشق اين كارام

ما سفید زدیم هرکی میبینه خوشش میاد و  همه گفتن بهتر از قهوه ای نما و زیبایی داره.

رنگ در ها رو روغنی بزنی با ی دستنال نمدار تمیز میشه من دوتا بچه دارم شکر خدا تمیزه  ازین بابت مشکلی ندارم

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
ميتوني در و پنجره اتاق ها رو ماهگوني كني رنگ شيكيه، اگه ميخواي بزرگي خونه ات مشخص باشه سفيد كن در ها ...

😞میگم من هنوز هیچی انتخاب نکردم شما فک کنین یه خونه خالی می خواین وسایلشو بچینین ما کلا می خوایم وسایلامونو عوض کنیم بیا بریم که هیشکی نیس واسم نظر بدید