2733
2739
عنوان

خوش سلیقه ها در مورد دکوراسیون خونمون نظر بدید ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 21 پست
😞میگم من هنوز هیچی انتخاب نکردم شما فک کنین یه خونه خالی می خواین وسایلشو بچینین ما کلا می خوایم وس ...

باااور كن ميام 😍 من باشم مبلمانمو براي پذيرايي صدفي انتخاب ميكنم با پارچه صورتي كمرنگ، يه ميز شطرنج هم سفارش ميدم براي گوشه پذيرايي، رنگ آبي نوزادي انتخاب مي كنم يه چستر خوشگل ميخرم براي توي هال، ميز وسطشو از اين جديدا كه تيكه هاي چوب رو تازگيا برميدارن ميز و اينا ميكنن ميخرم خييييلي شيك ميشه، فرش ها رو پوست پيازي و سفيد و اينا ميخرم، اگه سليقه ات توي اين مايه رنگا نيست كه بگو كلا عوضش كنيم☺️😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرم درب وردی و چهارچوبش  قهوه ی 

درب اتاقها و چهارچوبهاش سفید.

دیوارها سفید مایل به کرم  چون خونه رو بزرگتر و نورگیرتر نشون میده

کابینت هم سفید که با ترکیب هود و گاز مشکی قشنگ دیده میشه و فضای آشپزخونه رو بزرگتر میکنه و از مد هم نمیوفته.

دکور خونه هم با ترکیب سفید و رنگ آبی ملایم فکر کنم جالب بشه

آقا_پرورش اندام و بدنسازی  
2742
باااور كن ميام 😍 من باشم مبلمانمو براي پذيرايي صدفي انتخاب ميكنم با پارچه صورتي كمرنگ، يه ميز ...

همه رو گفتی خوبه من رنگ روشن دوس دارم فقط درا موند

همه رو گفتی خوبه من رنگ روشن دوس دارم فقط درا موند

درا رو سفيد كن. روغني بزن كه راحت با يه دستمال تميز بشه. پاركت ميخواي كني كف خونه رو؟ ببين اگه رنگ روشن انتخاب كني خونه ات خيلي بزرگتر به چشم مياد، فقط يه چيزي، ببين حتي اگه پنجره هات كوتاهه و تا پايين نيومده ولي پرده ها رو كوتاه نگير اصلا، پرده ها رو تا پايين نزديك زمين بيار، خييييلي تو زيبايي تاثير داره، يه چيز ديگه، مبلمانتو نچسبون به بيخ ديوار، حداقل ٣٠ سانت فاصله بده از ديوار، زير مبلمانت هم قاليچه كوچيك ننداز، شيك نميشه