2733
2739

سلام دوستان قبل عید به طور اتفاقی زیرتشک تختمون یه شال سبز دوخته شده پیدا کردم ک بازش کردم و یه سنجاق و یه دعا بازعفرون ک خط خطی بود ونفهمیدم چیه با یعالمه موی ریز وپست تخم مرغ ک خیلی ترسیدم وبه شوهرم گفتم اونم داد به مامانش ونمیدونم چیکارکرد ازاونروز اعصابم بهم ریخته نمیدونم کار کیه همش ترس دارم همش فراریم ازرابطه حالم بده ازشوهرم میترسم یهو میزنم زیرگریه دلم میخواد خودمو بچم باشیم فقط شوهرمونمیخوام همش دعواهای الکی داریم حالم بده دارم دق میکنم  فکرمیکنم بخاطر دعا هست خدا از باعث وبانیش نگذره کن عاشق زندگیمم عاشق بچممسختی زیاد کشیدم تا الان چرا نمیتونم روی خوش زندگی رو ببینم

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر روز میشینم فکرمیکنم اخه کار کیه من ک باکسی کاری ندارم من ک باکسی رفت وامدی ندارم بجز خانواده خودمو همسرم من ک تا خالا سرم تولاک خودم بوده همش درگیر بچمم به کسی کاری ندارم بدکسی رونخواستم کی چشم دیدن زندگیمو نداره فقط میگم خدا لعنتش کنه این کاروکرده کاش نمیدیدم دارم خفه میشم هکش فکرمیکنم زندگیم روبه پایان ازاینده میترسم از اینده بچم 

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️

عزیزه دلم متاسفم.. لطفا حتما مدفوع سگ دودکن تا دعاهاباطل بشه.. به حرف اونایی ام ک میگن دودکردن مدفوع سگ حرامه ونمیدونم چی گوش نکن. من بهش اعتقاد دارم. اگرکسی مخالفه ریپلای نکنه🌹

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2740

خدالعنت کنه هرکسی رو که چشم دیدن خوشبختی بقیه رو نداره. کسی که به بقیه چشم داره و ذاتش بده. 

ببخشید لحنم تند بود اعصابم خورد شد

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
هر روز میشینم فکرمیکنم اخه کار کیه من ک باکسی کاری ندارم من ک باکسی رفت وامدی ندارم بجز خانواده خودم ...

تو ک میدونی دعاگزفتن براتون ک دیگه نبایددعواکنی بایدفکربهترشدن زندگیت باشی ن بدترشدنش

من به سحر و جادو هیچ اعتقادی ندارم .این فکر ها رو از ذهنت پاک کن هر کی کرده نمیتونه موفق بشه.ذهنت رو به چیزهای مثبت ببر تا جذبت بشن کائنات و جهان هستی انرژیهای منفی رو زودتر از انرژی مثبت جذب میکنن پس بهتره به چیزهای قشنگ فکر کنی تا بهترین ها مصیبت بشه بازم میگم جادو همه مزخرفه تا خدا رو داریم هیچ کاری اتفاق نمی افته.