2737
2734

سلام. خانما.. من هفته ی ۱۸هستم.. دل درد مثل پریودی میگیرم. قبلا داشتم ولی الان بیشتر شده.. خواستم ببینم طبیعیه یا خطرناکه؟ 

عفونتم دارم خوب نمیشم. نمیدنم چکار کنم برطرف بشه... دکتر بهم دارو داد ولی خوب نشدم 

میترسم اتفاقی  بیفته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم انروز جواب ازمایش اوردم دکتر ازمایشگاه گفت عفونت شدید دلرم..خیلی نگرانم؟

خدایا امسال حتما خونه دارمیشم..خونه ای طبقه وسط با دوتا اتاق خوابو.....خداجونم دوستت دارم🏢🏤🏤🏤🏤
2731
اگه درد های زیر دلت با استراحت آروم نمیشه . برو بیمارستان . کلا داروهای شیمیایی مقطعی عفونت رو خوب م ...

هر موقعه از روز ممیکنه سراغم بیاد. حتی زمانی که دراز کشیدم. در حد ۱۵ ثانیه درد میگیره. بعد ول میکنه

منم انروز جواب ازمایش اوردم دکتر ازمایشگاه گفت عفونت شدید دلرم..خیلی نگرانم؟

حتما دنبال درمان باش... عفونت از هر لحاظ بده

من که دیگه نمیدونم چکار کنم که خوب بشم همش نگرانم

2738
حتما دنبال درمان باش... عفونت از هر لحاظ بده من که دیگه نمیدونم چکار کنم که خوب بشم همش نگرانم

عزیزم اگه خیلی حاده از طب اسلامی دارو بگیر منم اگه عفونتم دوباره تکرار بشه ،همین کار رو میکنم.

عزیزم اگه خیلی حاده از طب اسلامی دارو بگیر منم اگه عفونتم دوباره تکرار بشه ،همین کار رو میکنم.

اگر جواب بده حتما انجام میدم..  ببخشید اینو میگم ترشحاتم  سبز رنگه 

2706