2733
2734
عنوان

راه افتادن بچه

191 بازدید | 18 پست

پسرم چهارده ماهشه ولی راه نمیره هرجا میرم میپرسن اووو هنوز راه نیوفتاد😞ماه پیش خودش چندباری از زمین بلند شد وایساد ولی سریع نشست مبل و میزم از یازده‌ماهگی میگرفت راه میرفت خودشم با مبل و‌میز بلند‌میشه وایمیسته ولی تنها راه‌نمیره دستشو‌میگیرم راه میبرمش دودستی تند تند‌میره ولی ی دستی یکم شلتره تعادلش کمتره ولی بازم میره وسط راه رفتنش میخوام دستمو یواش ول کنم تا حس کنه میخوام دستمو‌ول‌کنم سریع میشینه چهاردستو پا میره چیکار کنم راه بیوفته اگه راه نره چییی😱😢

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی متتفرم از آدمایی که اینقد به مادر استرس میدن چرا بچت لاغره چرا دندون نداره چرا راه نمیره چرا حرف نمیزنه و.....

نگران نباش عزیزم بلاخره راه میافته دیگه دیر و زود داره

آااااامد بهار جان ها😍😍😍😍و اینک حکومت فروردینیا😍😍😍😍👑👑👑👑👑
عزیزم نگران نباش‌ بچت میترسه تنهایی به وقتش خودش راه می افته 😍😍

همسناش راه میرن☹️

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
عزیزم من شنیدم تا دوسالگی وقته. ولی حق میدم استرس داشته باشی پسر من یک هفته دیگه ۵ ماهگی تموم میشه و ...

پسر من هشت ماهگی نشست اونم با کمک بعدش غلت‌میزد همه‌جا‌میرفت یهو‌ده‌ماهگی چهاردستو پارفت بعدش خیلی دوس داشت راه بیوفته وایمیستاد چندباری زمین خورد‌دیگه ترسیده‌میترسم این ترسه باعث‌شه راه‌نیوفته

2738
یعنی متتفرم از آدمایی که اینقد به مادر استرس میدن چرا بچت لاغره چرا دندون نداره چرا راه نمیره چرا حر ...

دلم‌میخواد هیچ جا نبرمش تامیبینن‌میگن‌تنننبل زاه نمیرییی

عریزم نگران نباش طبیعیه پسرمنم ۱۵ماهگی راه افتاد

من همش حس میکنم این قصد راه رفتن نداره

منم مثل شما بودم همش استرس داشتم اما بالاخره راه افتاد شماهم نگران نباش 

مرسی عزیزم

همه بچه ها عین هم نیستن دختر خودم ده ماهه کامل راه میرفت ولی مقایسه کار درستی نیست

خسته شدم‌انقد‌میپرسن

2706