2737
2734
عنوان

قارچ واژینال در بارداری

1133 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

من ماه شش بارداریم

از حدود یک ماه پیش بعضی روزا خارش و حساسیت رو پوست واژنم داشتم که با رابطه بدتر میشد

از حدود یک هفته پیش چن بار در حد یه نقطه کوچیک ترشح پنیری دیدم و بعد که دکتر رفتم گفت قارچه و البته سر خود سرکه سیب زده بودم به واژنم که باعث شده بود بدتر بشه

حالا دیشب برای اولین بار پماد کلوتریمازول زدم

و امروز یه عالمه ترشحال پنیری شکل ازم اومد

خیلی بده این دیگه چه دردسریه تو بارداری میاد سراغمون

این پماد مگه نباید این کوفتیارو درمان کنه؟😖 چرا بیشتر شده

کلوترمازول سرخود نزن منم مث شما بودم باید بری دکتر چون عفونت هرچی پیشرفت کنه برا جنینتم خطر داره ی چیزی هم انجام بده از این شورت نخی مامان دوزا بخر هر روز عوض کن و بدنتم خشک نگه دار خیلی درکنار درمان دارویی ک دکتر میده بدردت میخوره

اصلا دوس ندارم به شوهرم بگم قارچ گرفتم 😭 اون خیلی وسواسه نمیدونم اگه بهش بگم چی میگه

منم خودم خیلی رعایت میکنم و هیچوقت تاحالا تو این ۵ سالی که ازدواج کردیم عفونت و قارچ و این چیزا نگرفته بودم

نمیدونم چرا اینجوری شدم الان😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب طبیعی دیگه...

باید عفونت ها خارج شه...

بازم دچار میشی...احتمالا ماهی یکبار...

یک هفته ده روزه خوب میشی تو این مدت رابطه نباید داشته باشی...بروشورشو بخون...

و بیخیال نباش...عفونت باعث میشه کیسه اب سوراخ شه

2728
کلوترمازول سرخود نزن منم مث شما بودم باید بری دکتر چون عفونت هرچی پیشرفت کنه برا جنینتم خطر داره ی چ ...

نه عزیزم سرخود نمیزنم دکتر برام تجویز کرد

سرکه سیبو سر خود زدم

خب طبیعی دیگه... باید عفونت ها خارج شه... بازم دچار میشی...احتمالا ماهی یکبار...

عفونت نیست که ! قارچهه 

وای نه دیگه نمیخوام اینجوری بشم

شمام تو بارداری این مشکلو پیدا کردی؟

چجوری رابطه داشتی با شوهرت؟

2738
گفتم که رفتم دکتر

اها فکر کردم دارو رو سرخود زدی، منم شیاف کلوتریمازول زدم ولی واقعا کار خاصی برام نکرد ماه بارداریم ک بالا رفت کم کم برطرف شد، ولی وقتی لباس زیر نمیپوشیدم خارشم بیشتر میشد الان ک مرتب لباس زیر نخی میپوشم و عوض میکنم خارشمم برطرف شده، رابطتم فعلا قطع کن چون باعث عفونت بیشتر میشه منم رابطه داشتم بدنم میخارید و ورم میکرد بیا و ببین

خب طبیعی دیگه... باید عفونت ها خارج شه... بازم دچار میشی...احتمالا ماهی یکبار... یک هفته ده روزه ...

نه عزیزم شما اشتباه میکنی 

دکتر به من گفت قارچه و کلا با عفونت فرق داره

گفت برای جنینم هیچ مشکلی نداره ولی باید درمانش کنی

این اطلاعاتو خودتون تجربه کردین که به من میگین؟

ینی شما هرماه عفونت میگیری؟

نه عزیزم شما اشتباه میکنی  دکتر به من گفت قارچه و کلا با عفونت فرق داره گفت برای جنینم هیچ مش ...

بله ...هرماه ک نه ها ۴۰روز اینا

سرچ کن تو نت اطلاعاتت کامل میشه...

با عفونت ادراری فرق داره

اها فکر کردم دارو رو سرخود زدی، منم شیاف کلوتریمازول زدم ولی واقعا کار خاصی برام نکرد ماه بارداریم ک ...

مال شمام قارچ بود؟ ترشح پنیری شکل داشتی؟

من خارش ندارم خوشبختانه

خیلی خفیف بود ولی الان که پمادو زدم خیلی زیاد شده ترشحاتم

شایدم دوره درمانش این شکلیه

بله ...هرماه ک نه ها ۴۰روز اینا سرچ کن تو نت اطلاعاتت کامل میشه... با عفونت ادراری فرق داره

تو نت که همه چی نوشته من اونو خوندم سرکه سیب زدم بدترش کردم

عفونت ادراری که هیچ

عفونت واژینالم با قارچ متفاوته

مال شمام قارچ بود؟ ترشح پنیری شکل داشتی؟ من خارش ندارم خوشبختانه خیلی خفیف بود ولی الان که پمادو ز ...

خب حتما قارچ نبوده ک داروی قارچ زدی بدتر شده چون نوعشون فرق میکنه شاید باکتری بوده مال شما ، من ترشحات سبز داشتم یکم پنیری گاهی زردم میشه ورودی واژنم پر بود ببخشید البته، کشاله رونم خارش شدید و بوی نامطبوع میداد، خلاصه انقد خودمو میخاروندم ک زخم میشدم و گریم میگرفت، دکتر شیاف کلیتریمازول و کپسول داد اسم کپسول یادم نیس برا خارش بیرونی هم دوتا پماد داد ک خودمو باید با شامپو بچه میشستم باسشوار خشک نیکردم بعد اون دوتا رو با هم قاطی میکردم و بیرون بدنم میمالیدم خارشم رو قطع میکرد

2706