2733
2734

الان این نقطه ها ینی چه😶🙄

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامان من تعریف می‌کرد میگفت سه ماهی یبارپریودمیشده چه مجردیش چه متاهلی، براهمین تا سه ماهگی نمیفهمید اصلا که بارداره هیچ مشکلی نداشته تو بارداریاش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
تو حواستو به نقطه ها نده به سوالم بده 😎😎😎

نمیشه خب نظرسنجیه

2740
اره من! اصلا تخمک گذاری نداشتم من! تازه چسبندگی رحمم داشتم

بچه ت رو به دتیا اوردی ؟ من دوبار حامله شدم و هردوبارم سقط شده الان که میخوام دوباره اقدام کنم تو نت خوندم که تخمدان ملیکیستیک باید تو بارداری هم متفورمین بخوره تا بجه ش سقط نشه درسته؟

چی کارا کردی تو بارداریت ؟متفورمین میخوردی؟

نه من یکماه بود متفورمین نمیخوردم دکتر ناامیدمون کرد گفت خودت مشکل داری شوهرتم اسپرمش خیلی ضعیفه باید میکرو‌کنید احتمالش سی درصده باردار بشی

دیگه خدا خواست وشد بدون هیچ درمانی

خرم  آن روز کز این منزل ویران بروم....
بچه ت رو به دتیا اوردی ؟ من دوبار حامله شدم و هردوبارم سقط شده الان که میخوام دوباره اقدام کنم تو نت ...

من بچه ی دومم هم به دنیا اومد! متفورمین هم نخوردم! علت سقط چیه؟ شاید مشکل خونرسانی هس! دکترتو عوض کن

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞