2737
2734
عنوان

رفتم ثبت نام کردم کلاس ارایشگری

160 بازدید | 11 پست

یخورده هزینش بالاس بنظرتون میتونم تایه سال خودموجم کنم یه ارایشگاه بزنم علاقه هم دارم وضعیت زندگیم تعریفی نیس خداکنه بتونم درامدداشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه زرنگ باشی و جای خوووووب بری آموزش ببینی حتما..

ولی خب با آموزش مقدماتی ک نمیشه

باید تخصصی یاد بگیری

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2728

اگه علاقه واستعدهد داری ادامه بده اوایل ممکنه مشتریت کم باشه اما اگه کارت خوب باشه بمرور درامدت زیاد میشه و مشتری های خلص خودتو خواهی داشت فقط باید صبور باشی خواهر من آرایشگره چندساله کارشو شروع کرده ولی الحمدالله کم کم وضعش داره بهتر میشه موفق باشی

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2740
اگه علاقه واستعدهد داری ادامه بده اوایل ممکنه مشتریت کم باشه اما اگه کارت خوب باشه بمرور درامدت زیاد ...

تنهامشکل من ترس توانجام کارهاس همه کارازدستم برمیادهمون باسلیقه خودمون ک میگیم بهترین شیرینی کارهای هنری ومنزل انجام میدم ارایشگریم یخورده مهارت دارم فقط همیش ترس داشتم ک نتونم ازپس کارهام بربیام

اگر علاقه داری حتما میتونی اما بهتر هست تا داری میری توی یه ارایشگاه هم شاگردی کنی هم فوت و فن مار د ...

تونظرم هت ک برم ولی ی دختردارم شهرغریبم تنهام جاییوندارم بزارمش تنهامشکلم اونه وگرنه راحت میتونستم برم

تنهامشکل من ترس توانجام کارهاس همه کارازدستم برمیادهمون باسلیقه خودمون ک میگیم بهترین شیرینی کارهای ...

هرگز نترس به توانایی هات ایمان داشته باش وقتی میتونی یعنی میتونی.علاقه هم مهمه.توکل بخدا داشته باش

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝