2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تو کانال دیدی میتونی از فروشنده بپرسی 

من یه حریر دارم بدن نما نیست اصلا

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2738
جنسش چیه 

نمیدونم یادم نیست یه حالت شطرنجی داره البته مشکیه 

ولی یه نمونه دیگه دارم باید زیرش تاپ بپوشم نازکه خیلی ولی به این نمونه ای که الان گذاشتین نمیخوره نازک باشه 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
خب یه کم پرسو جو کن.تا مطمئن نشدی نخر البته اگه پارچه ی نازکم بود میتونی استر بدی زیرش

اخه اینجا هوا بشدت گرمه حتی زمستونا ظهر هوا گرمه استر که بدتر ادمو میسوزونه 

@parchesara_arman

این کانال که ادرسش گذاشتم فقط پارچه حریر میفروشه حریر مطاط هم داره نمونه پارچه ها رو واضح تر گذاشته قشنگ مشخصه چقدر ضخامت داره 

@parchesara_arman این کانال که ادرسش گذاشتم فقط پارچه حریر میفروشه حریر مطاط هم داره نمونه پارچه ها ...

من دقیقن تو همین کانالم میشه شما از فروشنده بپرسی جنس حریر مطاطش چجوریه نازکه یا خیر من نمیتونم بدم تو خاص کسی ریپورتم

وای مرسی عزیزم ولی آدرس نوشته مشکیه نمیشه رفت تو کانال 

به فارسی تو قسمت سرچ بزن پارچه سرای ارمان 

2706