2737
2739

چقدر باید کم کنید؟

خودم ۳ کیلو باید کم کنم که حاصل چند روز عیده😂

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ای هفته نع هفته دیه :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
منم میخوام رژیم بگیرم اگه دکتر خوب سراغ دارین بگین

من که نه خودم رژیم میگیرم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!

منم امروز شروع کردم عزیزم.. البته دوروزه غذامو کم کردم ولی امروز جدی تره.. الانم برا شوهرم شویدپلو و مرغ گذاشتم برا خودمم یه تیکه مرغ کمی آبلیمو وکمی نمک میزنم میذارم تو تستر بعد میخورم

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
2738
منم ۵ کیلو باید کم کنم اممروز شروع کردمم صبحانه نصف یدونه کلوچه با شیرخوردم نهارم پنج قاشق کرفس با ...

یا ابرفرض تلف نشی :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
منم امروز شروع کردم عزیزم.. البته دوروزه غذامو کم کردم ولی امروز جدی تره.. الانم برا شوهرم شویدپلو و ...

ایول موفق باشی

من قراره از فردا شروع کنم. ۳۰ کیلو هم باید کم کنم. بریددخدارو شکر کنید😐

ان شاالله منم ۳۰ کیلو کم کردم دو روز به عید به وزن ایده الم رسیده بودم رفتم مسافرت خراب شد ۳ کیلو اضافه کردم حالا میخوام کمش کنم که زیاد نشه😊

2706